Lycamobile dostępna już także w Tunezji

Międzynarodowy operator komórkowy Lycamobile – oferujący m. in. tanie rozmowy międzynarodowe – jest teraz dostępny również w Tunezji. Operator jest już dostępny w 20 krajach świata, w tym również w Polsce.

lycamobile logo_CYKLZ okazji startu marki Lycamobile w Tunezji polscy użytkownicy mogą teraz dzwonić do tego kraju za darmo na wszystkie tunezyjskie numery Lycamobile. W ramach promocji polscy użytkownicy Lycamobile mogą również rozmawiać za darmo z numerami Lycamobile w USA.

Aby aktywować promocję, klient musi doładować konto dowolną kwotą. Otrzyma wówczas darmowe rozmowy bez limitu z Lycamobile Polska na wszystkie numery Lycamobile w USA oraz Tunezji ważne 30 dni od daty doładowania. Stan konta klienta musi wynosić co najmniej 1 zł. Po upływie terminu ważności bezpłatnych połączeń, klient musi doładować ponownie konto, aby móc kontynuować promocję. W przeciwnym przypadku opłaty za połączenie będą naliczane według standardowej stawki. W przypadku połączenia międzynarodowych obowiązuje naliczanie minutowe. Oferta jest ważna tylko dla użytkowników Lycamobile Polska i nie dotyczy połączeń w roamingu. Oferta nie służy do użytku komercyjnego.

Oferta obowiązuje od 26 października b.r. Ofertę tunezyjskiego oddziału sieci Lycamobile można sprawdzić tutaj.

Lycamobile to tzw. wirtualny operator komórkowy. W Polsce sieć działa na zasięgu sieci Plus. Polscy użytkownicy mają również dostęp do technologii 4G LTE. Lycamobile istnieje w Polsce od 2011 roku.

Źródło: wł

Fot: Lycamobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
s Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
s
Gość
s

Oferta się przyda jak zbankrutuje kolejne biuro podróży. 🙂