Lycamobile – koniec darmowych rozmów międzynarodowych?

lycamobile logo_CYKLWszystko wskazuje na to, że sieć Lycamobile Polska zakończyła promocję, w ramach których użytkownicy mogli wykonywać darmowe nielimitowane połączenia międzynarodowe na numery Świata Lycamobile po doładowaniu konta dowolną kwotą. Wynika to z informacji od czytelników, jak również ze strony internetowej operatora, z której zniknęła informacja o ofercie. Jeśli pojawi się oficjalna informacja pochodząca od operatora, niezwłocznie o tym napiszemy.

Oferta ważna była do 30 czerwca b.r. (więcej). Wcześniej operator przedłużał promocję o kolejne okresy, jednak najprawdopodobniej wczorajszy termin przedłużony już nie został.

Nie oznacza to jednak konieczności wykonywania połączeń w standardowych stawkach, bowiem operator oferuje pakiety “Świat Lycamobile”, dzięki którym na numery Świata Lycamobile można dzwonić dużo taniej. Nie będą to jednak już rozmowy darmowe. Od naszej ostatniej informacji dotyczącej pakietów “Świat Lycamobile” (więcej o tym tutaj), te uległy znaczącej poprawie. Aktualnie użytkownik może wybierać spośród czterech pakietów, w ramach których otrzymujemy od 60 do nawet 800 minut.

PakietLiczba minut na numery Świata LycamobileWażność (dni)AktywacjaCena (PLN)
Świat Lycamobile 506030*139*1650#5
Świat Lycamobile 6012030*139*1660#10
Świat Lycamobile 15030030*139*16150#20
Świat Lycamobile 40080030*139*16400#40

Jak łatwo policzyć, minuta połączenia z numerami Świata Lycamobile waha się w przybliżeniu od 5 do 8 groszy. Lycamobile oferuje również pakiety łączące ze sobą połączenia krajowe i międzynarodowe (Wszystko w jednym, o których więcej przeczytać można tutaj).

Zmiany w ofercie sieci Lycamobile Polska śledzić można tutaj.

Źródło: wł

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Jacek (redakcja)jolaPrzemoBleem Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Bleem
Gość
Bleem

A ktoś mi jest w stanie odpowiedzieć, dlaczego Lycamobile zorganizowała konkurs na film promocyjny darmowych nielimitowanych rozmów ? 15 tysięcy zł zapłacą za reklamę nieaktywnej już oferty ?

Przemo
Gość
Przemo

Bardzo ciekawe, w innych krajach tez byl ten konkurs

jola
Gość
jola

Witam chcialam zapytac czy w canadzie jest tez lyca.Wylatuje na urlop i chcialabym tanio dzwonic z canady do polski.prosze o informacje na ten temat

Jacek (redakcja)
Gość

Witam,

sieci Lycamobile nie ma niestety w Kanadzie. Lebary również.