Lycamobile – nowe pakiety internetowe, 2 GB za 10 zł

Od dłuższego już czasu pomiędzy wirtualnymi operatorami komórkowymi oferującymi tanie połączenia międzynarodowe (KLUCZ Mobile, Lycamobile i Lebara Mobile) trwa prawdziwa wojna cenowa. Wyścig o najniższe ceny nie dotyczy już tylko połączeń międzynarodowych i krajowych, ale również cen internetu.

Przed kilkoma godzinami Lycamobile na swoim oficjalnym profilu na Facebooku zapowiedziała nowe pakiety internetowe. I choć na stronie internetowej pakiety nie zostały jeszcze zaktualizowane, to wiadomo już, że pakiet 2 GB internetu będzie kosztował tylko 10 zł.

Lycamobile nowe pakiety internetowe

To najpewniej odpowiedź na ostatnią obniżkę cen (m. in. cen pakietów internetowych) sieci Lebara Mobile (pisaliśmy o niej tutaj).

Gdy tylko nowe pakiety internetowe pojawią się na stronie internetowej operatora, poinformujemy o tym możliwie najszybciej.

Źródło: Lycamobile, wł

12 komentarzy do “Lycamobile – nowe pakiety internetowe, 2 GB za 10 zł

  • 1 czerwca 2014 at 21:35
   Permalink

   Oferta wydaje się być naprawdę mocna. Widać tu chęć nie naśladowania ani kopiowania, lecz pokonania konkurencji. Ciekawe co na to Lebara. A przecież również KLUCZ zapowiada zmiany w pakietach internetowych…

   Odpowiedź
 • 1 czerwca 2014 at 21:40
  Permalink

  KLUCZ jest daleko w tyle – od 31 lipca 2014 roku mają wprowadzić internet za 10zł ledwie 1 GB… – także KLUCZ już spasował….

  Odpowiedź
  • 1 czerwca 2014 at 21:51
   Permalink

   Pytanie, czy nie zareagują? Czasu do lipca sporo. KLUCZ nie musi się szczególnie spieszyć. Z całej trójki mają najprostszą ofertę. Jeśli ktoś nie lubi mnóstwa pakietów, dziesiątek kodów USSD, to oferta jest dla niego idealna. I nawet jeśli ceny będą nieco wyższe… Tylko z tym internetem faktycznie troszkę zostali z tyłu. Pakietów nie zmienili chyba od startu.

   Odpowiedź
 • 2 czerwca 2014 at 09:27
  Permalink

  Klucz ogólnie ostatnio został mocno w tyle. I dziwią mnie te ich mętne tłumaczenia na fb, że Polkomtel to, Polkomtel tamto. Jakoś inni działający na plusie potrafią obniżyć ceny i to niejednokrotnie. Ja to myślę, że to po prostu nieudolność. A tacy mvno szybko kończą żywot. Zanim klucz wprowadzi zmiany cen, to konkurencja w tym czasie dwa razy je obniży. Efekt? Klucz będzie zawsze najdroższy.

  Odpowiedź
 • 2 czerwca 2014 at 09:43
  Permalink

  teraz plus pozamiatał. za 59,90zł miesięcznie na hdspa+ jest limit 20GB netu miesięcznie zaś dla tych którzy mają LTE internet jest nielimitowany i bez obniżenia prędkości….

  Odpowiedź
   • 2 czerwca 2014 at 16:46
    Permalink

    ok – ponieważ tutaj nie mogłem dać linka (nie wiem z jakich powodów??) to linki podałem meilem – pozdrawiam

    Odpowiedź
    • 2 czerwca 2014 at 17:12
     Permalink

     Witam,

     komentarz zawierał dużą ilość linków i został “zablokowany” przez wtyczkę antyspamową. Został już zatwierdzony i jest poniżej.

     Dziękuję!

     Odpowiedź
 • 2 czerwca 2014 at 16:18
  Permalink

  proszę bardzo – oferta od jutra – a był Pan na tej konferencji dzisiejszej plusa-cyfrowego Polsatu?? wiadomości mają: http://www.telepolis.pl, telix.pl, media2.pl (chyba także). Dla posiadaczy tzw paszportu – jak to jest druga usługa to koszt z 59,90zł miesięcznie spada do 34,90 zł miesięcznie a przy trzeciej aktywacji koszt spada do 10,90zł miesięcznie. Ale tak ogólnie jak ktoś nie korzysta z żadnych innych usług plusa – cyfrowego Polsatu (z kwotą powyżej 49,90zł miesięcznie) i tak wychodzi tanio…. – 59,90zł za no limit LTE (i 20GB w HDSPA+)…

  Odpowiedź
   • 2 czerwca 2014 at 17:14
    Permalink

    Na konferencji nie byłem bo po pierwsze serwis redagowany jest z Mazur :), po drugie skupiamy się na MVNO (nie chcemy nikogo naśladować, dlatego piszemy o tym, o czym inni piszą niewiele). Nie mniej oferta warta zauważenia choćby w komentarzach. Plus to niekwestionowany lider LTE w Polsce.

    Odpowiedź

Dodaj komentarz