Lycamobile obniża cenę pakietu ‘Do wszystkich M’ – teraz 25 zł zamiast 29 zł

Sieć komórkowa Lycamobile reaguje na bieżącą sytuację na polskim rynku telekomunikacyjnym, na którym ceny usług tanieją. Zwłaszcza daje się zaobserwować obniżanie cen pakietów zintegrowanych, łączących w sobie no-limit na rozmowy, SMS-y oraz internet mobilny. Operator zdecydował się na obniżkę ceny jednego ze swoich sztandarowych pakietów – Do Wszystkich M. Pakiet kosztuje teraz 25 zł miesięcznie, zamiast dotychczasowych 29 zł.

Międzynarodowa sieć komórkowa Lycamobile obniżyła cenę zintegrowanego pakietu NO-LIMIT Do wszystkich M. Pakiet zawiera nielimitowane rozmowy krajowe, SMS-y oraz mobilny internet i – co bardzo ważne – działa również w roamingu międzynarodowym w krajach UE i EOG, co nie jest już tak oczywiste w ofertach typu Pre-Paid. Pakiet kosztuje od teraz 25 zł.

Do Wszystkich M w Lycamobile to:

  • nielimitowane rozmowy krajowe na numery komórkowe i stacjonarne
  • nielimitowane SMS-y krajowe na komórki
  • 15 GB mobilnego internetu (w roamingu międzynarodowym w krajach UE i EOG 1 GB)

Pakiet ważny jest przez 30 dni od momentu aktywacji 30 dni i wznawia się automatycznie po upływie okresu jego ważności. Wciąż obowiązuje promocja dla nowych klientów, którzy dodatkowo otrzymują rabat w wysokości 50%, płacąc za pakiet 12,50 zł w pierwszym miesiącu użytkowania.

Pakiet Do Wszystkich M można aktywować m. in. za pomocą krótkiego kodu USSD  *139*4829#.

Sieć komórkowa Lycamobile w Polsce działa na zasięgu sieci Plus. Startery i doładowania można nabyć na stronie internetowej operatora oraz w wybranych punktach sprzedaży na terenie całego kraju.

Źródło/Fot: Lycamobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
MVNO-GSM.PL (@MVNOGSMPL)K.rassorasso Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
rasso
Gość
rasso

“12,50 zł w pierwszym miesiącu użytkowania” czy tylko mnie irytuje CIĄGŁE afiszowanie się sloganem 50% taniej…i to tylko przez 1 miesiąc i tylko dla nowych użytkowników? Nawet BlackFriday 75% zniżki był tylko dla nowy na pakiety przez 1 miesiąc. Pewnie na palcach jednej ręki można policzyć uczestników promocji, takie to promowanie sieci w wykonaniu LycaMOBILE Polska.

rasso
Gość
rasso

Jest gdzieś TU rozpiska/tabela z rozliczaniem internetu w sieciach?
Lycamobile stosuje rozliczanie na poziomie 100KB a VirginMobile co 5KB, ponoć LajtMobile rozlicza klientów co 1KB więc internet najszybciej schodzi w Lyca:-/

K.
Gość
K.

Od wczoraj zwiększono ilość dostępnych danych w roamingu:

Do wszystkich M -1,75 gb
Do wszystkich L -2,5 gb
Do wszystkich XL -3,5 gb

MVNO-GSM.PL (@MVNOGSMPL)
Gość

Dziękujemy za informację, jutro z samego rana napiszemy o tym