Lycamobile – pakiety “Do wszystkich” za 29 i 39 zł

Pakiety LycamobileTylu zmian, ile ostatnio wprowadził operator wirtualny – sieć Lycamobile Polska – w tak krótkim czasie nie wprowadziła już dawno żadna sieć. Zmianie uległa praktycznie większość oferty tego operatora (a nawet strona internetowa), który skupia się głównie na klientach dzwoniących za granicę, jednak nie zapomina przy tym o osobach, które poszukują taniego rozwiązania Pre-Paid, jeśli chodzi o połączenia i SMS-y w kraju oraz wewnątrz sieci. Więcej o ostatniej ofensywie sieci Lycamobile oraz o zmianach w ofercie można przeczytać tutaj. Dzisiaj przyjrzymy się dwóm pakietom – “Do wszystkich 29” oraz “Do wszystkich 39”.

W ramach pakietu “Do wszystkich 29” za 29 zł miesięcznie otrzymujemy za darmo 400 minut do wszystkich w Polsce oraz nielimitowane rozmowy i SMS-y wewnątrz sieci Lycamobile Polska. Aby aktywować pakiet, należy wybrać kod *139*4829# i zatwierdzić zieloną słuchawką.

W ramach pakietu “Do wszystkich 39” za 39 zł miesięcznie otrzymujemy 500 minut, 500 MB internetu oraz – podobnie jak w pakiecie za 29 zł – nielimitowane rozmowy i SMS-y wewnątrz sieci Lycamobile Polska. Aby aktywować pakiet, należy wybrać kod *139*4839# i zatwierdzić zieloną słuchawką.

Pakiet “Do Wszystkich 29” umożliwia wykonywanie połączeń na standardowe numery polskich sieci stacjonarnych i komórkowych, nielimitowane wykonywanie połączeń i wysyłanie SMS-ów do sieci Lycamobile Polska. Inne usługi, w tym rozmowy na numery specjalne i typu premium oraz używanie ponad limit zostaną objęte opłatą według standardowych stawek. Cena pakietu zawiera podatek VAT. Pakiet jest ważny przez 30 dni od daty zakupu. Obowiązuje naliczanie minutowe. Użytkownik może mieć uruchomiony tylko jeden pakiet na swoim koncie i nie może kupić następnego w czasie 30-dniowego okresu ważności. Limit pozostały na koncie po 30 dniach nie będzie przenoszony na następny 30-dniowy okres. Lycamobile zastrzega sobie prawo do zmiany oferty lub Warunków Użytkowania lub wycofania się z oferty w dowolnym czasie z zachowaniem okresu wypowiedzenia.

Oferta przeznaczona jest do użytku niekomercyjnego, prywatnego i osobistego – Lycamobile zastrzega sobie prawo do wycofania lub zawieszenia oferty lub odłączenia użytkownika w przypadku podejrzenia, że oferta używana jest dla celów komercyjnych, konferencji lub jeżeli nie jest używana w telefonie (np. w SIM boksie).

Pakiet “Do Wszystkich 39” umożliwia wykonywanie nielimitowanych połączeń na numery polskich sieci stacjonarnych i komórkowych, nielimitowane wykonywanie połączeń i wysyłanie SMS-ów do sieci Lycamobile Polska oraz dostęp do Internetu w Polsce (500 MB). Inne usługi, w tym rozmowy na numery specjalne i typu premium oraz używanie ponad limit zostaną objęte opłatą według standardowych stawek. Cena pakietu zawiera podatek VAT.

Pakiet jest ważny przez 30 dni od daty zakupu. Obowiązuje naliczanie minutowe. Użytkownik może mieć uruchomiony tylko jeden pakiet na swoim koncie i nie może kupić następnego w czasie 30-dniowego okresu ważności. Limit pozostały na koncie po 30 dniach nie będzie przenoszony na następny 30-dniowy okres. Lycamobile zastrzega sobie prawo do zmiany oferty lub Warunków Użytkowania lub wycofania się z oferty w dowolnym czasie z zachowaniem okresu wypowiedzenia.

Oferta przeznaczona jest do użytku niekomercyjnego, prywatnego i osobistego – Lycamobile zastrzega sobie prawo do wycofania lub zawieszenia oferty lub odłączenia użytkownika w przypadku podejrzenia, że oferta używana jest dla celów komercyjnych, konferencji lub jeżeli nie jest używana w telefonie (np. w SIM boksie) lub jeśli używana jest do dzielenia łącza internetowego.

Oferta ważna do końca maja b.r.

Źródło: Lycamobile, wł.

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o