Lycamobile Polska ponownie przypomniała sobie o Ukraińcach, NO-LIMIT do Kyivstar

Sieć komórkowa Lycamobile Polska ponownie na poważnie przypomniała sobie o Ukraińcach w Polsce, których liczba wciąż rośnie. Operator wprowadził nową ofertę, która dedykowana jest do osób dzwoniących z Polski (z polskich kart Lycamobile) na ukraińskie numery należące do sieci Kyivstar. Dzięki promocji można cieszyć się nawet nielimitowanymi rozmowami.

Darmowe rozmowy dotyczą wyłącznie połączeń z numerów Lycamobile Polska do sieci Kyivstar na Ukrainie. Aby móc korzystać z oferty, wystarczy doładować konto lub aktywować wybrany pakiet pakiet. Oferta dotyczy następujących doładowań/pakietów (Do Wszystkich lub Wszystko w jednym):

Ukraine KyivstarDoładowanieMinutyważność
5 zł50 min30 dni
10 zł500 min30 dni
20 zł lub więcejBez limitu30 dni
Standardowa/ promocyjna stawka19 gr za minutę
NIELIMITOWANE, darmowe rozmowy do sieci Kyivstar na Ukrainie będą dostępne po zakupie wybranych pakietów o minimalnej wartości 29zł

Oferta dotyczy wybranych pakietów: Do Wszystkich M, Do Wszystkich L, Do Wszystkich XL, Wszystko w jednym L, Wszystko w jednym XL, Wszystko w jednym XXL, Wszystko w jednym XXXL.

Oferta jest ważna przez 30 dni od dnia doładowania/aktywowania pakietu. Promocja jest ważna od 01 lipca 2017 roku.

Startery i doładowania Lycamobile Polska można nabyć na stronie internetowej operatora oraz w wybranych punktach na terenie całego kraju. Przypominamy o obowiązku rejestracji karty SIM.

Lycamobile Polska korzysta z zasięgu sieci Plus.

Źródło/Fot: Lycamobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o