Lycamobile ruszyła na Ukrainie

Sieć komórkowa Lycamobile ponownie przypomniała sobie o Ukrainie. Nie tak dawno pisaliśmy o ofercie Lycamobile, która pozwala na darmowe nielimitowane rozmowy na ukraińskie numery sieci Kyivstar (więcej >>). Dzisiaj zauważyliśmy, że sieć Lycamobile ruszyła na Ukrainie. Tym samym marka Lycamobile jest już obecna w 23 krajach.

To oczywiście oznacza promocje również dla posiadaczy polskich kart Lycamobile. Aby uczcić kolejny kraj, w którym zawitał operator, Lycamobile zaoferowała darmowe i nielimitowane rozmowy z polskich kart Lycamobile na ukraińskie numery Lycamobile, wystarczy tylko doładować konto. Promocji nie trzeba oddzielnie włączać, jej aktywacja następuje po doładowaniu konta i aby z niej skorzystać, wystarczy po prostu wykonać połączenie.

Oferta nielimitowane darmowe rozmowy jest przeznaczona tylko do dzwonienia na numery Lycamobile na Ukrainie. Aby aktywować ofertę trzeba doładować konto. Oferta jest ważna w miesiącu kalendarzowym, w którym doładowanie zostało dokonane. Jeżeli użytkownik nie doładuje konta, oferta promocyjna wygasa. Aby móc korzystać z oferty stan konta musi wynosić co najmniej 5 groszy. Obecnie oferta wg regulaminu obowiązuje do końca sierpnia, ale niewykluczone, że zostanie wydłużona.

To z pewnością doskonała wiadomość dla przebywających w Polsce Ukraińców. W połączeniu z wciąż trwającą promocją do Kyivstar (więcej >>) Lycamobile wyrasta na lidera wśród operatorów zabiegających o przebywających w Polsce Ukraińców. Dzięki połączeniu tych ofert Ukraińcy mieszkający w Polsce i korzystający z Lycamobile Polska mają możliwość rozmawiania z rodziną i przyjaciółmi po drugiej stronie granicy w zasadzie za darmo, gdyż konto i tak trzeba zasilać.

Lycamobile Ukraina to również doskonała wiadomość dla Ukraińców mieszkających w kraju. Za minimalne doładowanie 100 UAH mogą korzystać z darmowych rozmów do wszystkich w Lycamobile na całym świecie, w tym do Polski.

Źródło/Fot: Lycamobile, wł / Print Screen

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o