Lycamobile – teraz wszystkie pakiety dostępne również w roamingu międzynarodowym w krajach UE i EOG

Lycamobile Polska przygotowała niebagatelną niespodziankę nie tylko dla swoich klientów, ale również dla wszystkich, którzy podróżują po Europie i cenią sobie swobodę dzwonienia przebywając w roamingu międzynarodowym z kartą operatora własnego kraju. Wśród ofert na kartę dostępnych na rynku nie jest o to łatwo. Teraz wszystko się zmienia. Sieć komórkowa Lycamobile pozwoliła właśnie na korzystanie w roamingu z praktycznie wszystkich swoich pakietów dodatkowych. Oznacza to, że  z w zasadzie z całej oferty Lycamobile Polska można teraz korzystać w krajach UE i EOG jak w kraju.

Dotychczas w roamingu międzynarodowym w Lycamobile Polska można było korzystać tylko z trzech pakietów dodatkowych. Były to pakiety ‘Do wszystkich’ – M, L i XL. Teraz to się zmienia. operator udostępnia dla roamingu międzynarodowego w krajach Unii Europejskiej oraz Europejskiego Obszaru Gospodarczego praktycznie wszystkie swoje pakiety. Wyjątkiem jest wyłącznie pakiet minut do Pakistanu.

Tradycyjnie już jedynym ograniczeniem w roamingu międzynarodowym jest mniejsza ilość internetu w porównaniu z tym, co w ramach danego pakietu mamy do dyspozycji w kraju. Poza tym za granicą z pakietów Lycamobile Polska korzystamy tak, jak w kraju.

Przypominamy, że sieć komórkowa Lycamobile jest ofertą na kartę, co oznacza że klienci są wolni od jakichkolwiek zobowiązań.

Listę pakietów dodatkowych dostępnych w Lycamobile Polska można znaleźć tutaj >>.

Lycamobile działa na zasięgu sieci Plus. Startery i dołądowania konta można nabyć na stronie internetowej operatora oraz w wybranych punktach sprzedaży na terenie całego kraju.

Źródło/Fot: Lycamobile

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

9 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
rasso
rasso
1 rok temu

inaczej tego nie mogli rozwiązać chcąc coś polepszyć w swojej ofercie.
Niech zmienią jeszcze naliczanie minutowe na sekundowe i rozliczanie internetu oraz obniżą ceny pakietów a będą konkurencją wśród Polskich zastosowań, np. Virgin za 9zł ma się 300min/300sms/1GB netu + za 1zł jeszcze 1GB netu.
Niestety MMSów LycaMobile jeszcze pewnie przez kilka lat nie będzie oferować, nawet odbioru MMSów:-(

K.
K.
1 rok temu

Dzisiaj również zaszły małe zmiany w ofercie. Pakiet Do Wszystkich S jest droższy o złotówkę, jednak w zamian otrzymał nielimitowane minuty i smsy i 30 GB. Reszta pakietów bez zmian cenowych, mają jednak więcej danych.

rasso
rasso
1 rok temu
Reply to  K.

1GB internetu nadal kosztuje 210zł bez pakietów.
Dobra zmiana oczywiście mile widziana.

K.
K.
1 rok temu
Reply to  rasso

Nikt Ci nie karze korzystać z Internetu bez pakietu.

rasso
rasso
1 rok temu
Reply to  K.

zapomnij kiedyś o skończonym pakiecie internetowym a się dowiesz ile to kosztuje i jak smakuje to uczucie. Nikt Ci nie KAŻE oddychać gdy nie czyste powietrze a jednak to robisz!
Może cię to ukarze i wyciągniesz wnioski.

roman
roman
1 rok temu
Reply to  JacekK

ok

rasso
rasso
1 rok temu
Reply to  JacekK

niestety jak zwykle z takim opóźnieniem:-(
Może jednak będziecie pierwsi bo CISZA w eterze w dziale mobilnej telefonii.
Dobrze że macie czujnych komentujących;-)

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x