Lycamobile – teraz wszystkie pakiety dostępne również w roamingu międzynarodowym w krajach UE i EOG

Lycamobile – teraz wszystkie pakiety dostępne również w roamingu międzynarodowym w krajach UE i EOG

25 października 2018 9 przez JacekK
Lycamobile Polska przygotowała niebagatelną niespodziankę nie tylko dla swoich klientów, ale również dla wszystkich, którzy podróżują po Europie i cenią sobie swobodę dzwonienia przebywając w roamingu międzynarodowym z kartą operatora własnego kraju. Wśród ofert na kartę dostępnych na rynku nie jest o to łatwo. Teraz wszystko się zmienia. Sieć komórkowa Lycamobile pozwoliła właśnie na korzystanie w roamingu z praktycznie wszystkich swoich pakietów dodatkowych. Oznacza to, że  z w zasadzie z całej oferty Lycamobile Polska można teraz korzystać w krajach UE i EOG jak w kraju.

Dotychczas w roamingu międzynarodowym w Lycamobile Polska można było korzystać tylko z trzech pakietów dodatkowych. Były to pakiety ‘Do wszystkich’ – M, L i XL. Teraz to się zmienia. operator udostępnia dla roamingu międzynarodowego w krajach Unii Europejskiej oraz Europejskiego Obszaru Gospodarczego praktycznie wszystkie swoje pakiety. Wyjątkiem jest wyłącznie pakiet minut do Pakistanu.

Tradycyjnie już jedynym ograniczeniem w roamingu międzynarodowym jest mniejsza ilość internetu w porównaniu z tym, co w ramach danego pakietu mamy do dyspozycji w kraju. Poza tym za granicą z pakietów Lycamobile Polska korzystamy tak, jak w kraju.

Przypominamy, że sieć komórkowa Lycamobile jest ofertą na kartę, co oznacza że klienci są wolni od jakichkolwiek zobowiązań.

Listę pakietów dodatkowych dostępnych w Lycamobile Polska można znaleźć tutaj >>.

Lycamobile działa na zasięgu sieci Plus. Startery i dołądowania konta można nabyć na stronie internetowej operatora oraz w wybranych punktach sprzedaży na terenie całego kraju.

Źródło/Fot: Lycamobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***