Lycamobile – teraz wszystkie pakiety dostępne również w roamingu międzynarodowym w krajach UE i EOG

Lycamobile Polska przygotowała niebagatelną niespodziankę nie tylko dla swoich klientów, ale również dla wszystkich, którzy podróżują po Europie i cenią sobie swobodę dzwonienia przebywając w roamingu międzynarodowym z kartą operatora własnego kraju. Wśród ofert na kartę dostępnych na rynku nie jest o to łatwo. Teraz wszystko się zmienia. Sieć komórkowa Lycamobile pozwoliła właśnie na korzystanie w roamingu z praktycznie wszystkich swoich pakietów dodatkowych. Oznacza to, że  z w zasadzie z całej oferty Lycamobile Polska można teraz korzystać w krajach UE i EOG jak w kraju.

Dotychczas w roamingu międzynarodowym w Lycamobile Polska można było korzystać tylko z trzech pakietów dodatkowych. Były to pakiety ‘Do wszystkich’ – M, L i XL. Teraz to się zmienia. operator udostępnia dla roamingu międzynarodowego w krajach Unii Europejskiej oraz Europejskiego Obszaru Gospodarczego praktycznie wszystkie swoje pakiety. Wyjątkiem jest wyłącznie pakiet minut do Pakistanu.

Tradycyjnie już jedynym ograniczeniem w roamingu międzynarodowym jest mniejsza ilość internetu w porównaniu z tym, co w ramach danego pakietu mamy do dyspozycji w kraju. Poza tym za granicą z pakietów Lycamobile Polska korzystamy tak, jak w kraju.

Przypominamy, że sieć komórkowa Lycamobile jest ofertą na kartę, co oznacza że klienci są wolni od jakichkolwiek zobowiązań.

Listę pakietów dodatkowych dostępnych w Lycamobile Polska można znaleźć tutaj >>.

Lycamobile działa na zasięgu sieci Plus. Startery i dołądowania konta można nabyć na stronie internetowej operatora oraz w wybranych punktach sprzedaży na terenie całego kraju.

Źródło/Fot: Lycamobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

9
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
7 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
romanJacekKrassoK. Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
rasso
Gość
rasso

inaczej tego nie mogli rozwiązać chcąc coś polepszyć w swojej ofercie.
Niech zmienią jeszcze naliczanie minutowe na sekundowe i rozliczanie internetu oraz obniżą ceny pakietów a będą konkurencją wśród Polskich zastosowań, np. Virgin za 9zł ma się 300min/300sms/1GB netu + za 1zł jeszcze 1GB netu.
Niestety MMSów LycaMobile jeszcze pewnie przez kilka lat nie będzie oferować, nawet odbioru MMSów:-(

K.
Gość
K.

Dzisiaj również zaszły małe zmiany w ofercie. Pakiet Do Wszystkich S jest droższy o złotówkę, jednak w zamian otrzymał nielimitowane minuty i smsy i 30 GB. Reszta pakietów bez zmian cenowych, mają jednak więcej danych.

rasso
Gość
rasso

1GB internetu nadal kosztuje 210zł bez pakietów.
Dobra zmiana oczywiście mile widziana.

K.
Gość
K.

Nikt Ci nie karze korzystać z Internetu bez pakietu.

rasso
Gość
rasso

zapomnij kiedyś o skończonym pakiecie internetowym a się dowiesz ile to kosztuje i jak smakuje to uczucie. Nikt Ci nie KAŻE oddychać gdy nie czyste powietrze a jednak to robisz!
Może cię to ukarze i wyciągniesz wnioski.