Lycamobile – więcej danych w pakietach ‘Do wszystkich’ w roamingu międzynarodowym

Sieć komórkowa Lycamobile zwiększyła ilość danych, jaką wykorzystać może użytkownik znajdujący się w roamingu międzynarodowym na terenie UE lub EOG. Ilość danych w roamingu zwiększona została w trzech pakietach ‘Do wszystkich’, z których można korzystać również w roamingu międzynarodowym.

Sieć Lycamobile po raz kolejny uatrakcyjnia swoją ofertę roamingową. Najpierw operator zaoferował możliwość korzystania z trzech pakietów dodatkowych – ‘Do wszystkich’ – w roamingu międzynarodowym w krajach UE i EOG (więcej >>), co jest zgodne z ideą “Roam like at home”, teraz Lycamobile zwiększa ilość danych, która może być wykorzystana właśnie w roamingu.

W roamingu międzynarodowym w strefie UE oraz EOG korzystać można z zawartości trzech pakietów – ‘Do wszystkich M’, ‘Do wszystkich L’ oraz ‘Do wszystkich XL. Wszystkie trzy pakiety to zintegrowane oferty no-limit, łączące w sobie nielimitowane rozmowy i SMS-y oraz internet mobilny. Pakiety kosztują odpowiednio 25 zł, 39 zł i 49 zł miesięcznie. Teraz kwestia ilości danych zawarta w tychże pakietach do wykorzystania w roamingu międzynarodowym w krajach UE i EOG internetowych wygląda następująco:

 • Pakiet ‘Do wszystkich M’ – 1,75 GB internetu w roamingu zamiast 1 GB
 • Pakiet ‘Do wszystkich L’ – 2,5 GB internetu w roamingu zamiast 1,25 GB
 • Pakiet ‘Do wszystkich XL – 3,5 GB internetu w roamingu zamiast 1,5 GB

Zawarta w pakietach ilość danych, którą użytkownik może wykorzystać na terenie Polski, nie ulega zmianie. Oprócz nielimitowanych rozmów i SMS-ów użytkownik ma do dyspozycji 15 GB internetu w pakiecie ‘Do wszystkich M’, 20 GB internetu w pakiecie ‘Do wszystkich L’ oraz 25 GB internetu w pakiecie ‘Do wszystkich XL’.

Pakiety ‘Do wszystkich’ w sieci komórkowej Lycamobile Polska wyglądają teraz następująco:

PakietCena (PLN)ZawartośćWażność (dni)Sposób aktywacji (kod USSD)
Do Wszystkich M25- nielimitowane rozmowy krajowe
- nielimitowane SMS-y
- 20 GB internetu (1,75 GB w roamingu w UE i EOG)
30*139*4829#
Do Wszystkich L39- nielimitowane rozmowy krajowe
- nielimitowane SMS-y
- 25 GB internetu (2,5 GB w roamingu w UE i EOG)
30*139*4839#
Do Wszystkich XS10- 100 minut do wszystkich w Polsce
- 100 SMS-ów
- 1 GB internetu
- Nielimitowane rozmowy i SMS-y w Lycamobile Polska
30*139*4810#
Do Wszystkich S19- 250 minut do wszystkich w Polsce
- nielimitowane SMS-y krajowe
- 2 GB internetu
- nielimitowane rozmowy i SMS-y w Lycamobile Polska
30*139*4819#
Do Wszystkich XL49- nielimitowane rozmowy krajowe
- nielimitowane SMS-y
- 30 GB internetu (3,5 GB w roamingu w UE i EOG)
30 *139*4850#

Lycamobile to międzynarodowy wirtualny operator telefonii komórkowej. Marka działa już w ponad 20 krajach na całym świecie. W Polsce sieć działa na zasięgu sieci Plus.

Źródło/Fot: wł / Lycamobile

5 komentarzy do “Lycamobile – więcej danych w pakietach ‘Do wszystkich’ w roamingu międzynarodowym

 • 3 stycznia 2018 at 09:52
  Permalink

  BRAK lejka a tym bardziej nie można zablokować internetu po wykorzystaniu pakietu (pomaga jedyne skasowanie wcześniej ręcznie skonfigurowanych ustawień).
  1GB krajowego internetu kosztuje skromne 210PLN w podstawowej stawce i bardzo łatwo stracić kupę kasy w ich sieci, ot co Lyca.
  Minuty w pakietach rozliczają minutowo a nie sekundowo.
  Nie obsługują MMS.
  Internet rozliczają co 100KB a nie co 5KB jak w VirginMobile.
  Nie polecam ich sieci ale jeśli ktoś jest zmuszony korzystać to radzę uważać na kolejność włączania pakietów to też ma znaczenie przy rozliczaniu się z nich, co jest już CHORE 🙁
  Najbardziej kompromitują afiszując się z pakietami za półDarmo wyłącznie dla Nowych i tylko przez pierwszy miesiąc ale oczywiście wszystko pochowane w regulaminach a istotne info jest oznaczone gwiazdką*. Cwaniaki jedne!
  Konfiguracja internetu po przekroczeniu granicy w każdą stronę możliwa TYLKO ręcznie bo automat spamuje nas dopiero po tym jak samemu wklepiemy wszystkie ustawienia i to kilka razy w ciągu dnia i tak prawie codziennie:-/
  Teraz ta sieć zmieniła klientów na ukrainców (nie jestem na to zły) ale starych użytkowników zawsze mieli daleko w tyle.

  Odpowiedź
 • JacekK
  3 stycznia 2018 at 11:25
  Permalink

  Ja tylko odniosę się do kwestii naliczania połączeń głosowych (minutowe), że w przypadku ofert typu NO-LIMIT nie ma to już znaczenia 🙂

  Odpowiedź
 • 3 stycznia 2018 at 16:40
  Permalink

  więc w ponad 90% pakietów, minuty są rozliczane nie sekundowo a minutowo a 1000zł wystarcza na niespełna 5GB internetu w kraju.

  Odpowiedź
 • 18 stycznia 2018 at 01:30
  Permalink

  LycaMobile niestety niechętnie udziela informacji dlatego pytam Tu:
  Operator tj. Lycamobile powinien od stycznia tego roku pobierać za 1MB w roamingu w UE 4gr max a na stronie i w regulaminach nadal mają 21gr…czy tak może być?
  Niestety lyca wysyłka tylko żeby zajrzeć do regulaminu a nie poda oficjalnej wiadomości:-(

  aaaa sprawdziłem i w PremiumMobile mają teraz 2gr za 1MB w roamingu, wychodzi 20zł/1GB więc jest dobrze:-) i rozliczają się co 1KB a konkurencja pewnie o wiele gorze:P

  Odpowiedź
 • 31 stycznia 2018 at 21:06
  Permalink

  W pakietach Do Wszystkich M,L,XL zwiększyła się ilość internetu. W tej chwili jest kolejno 20,25 i 30 GB.

  Odpowiedź

Dodaj komentarz