Lycamobile – wreszcie roamingowe pakiety internetowe (AKTUALIZACJA)

Artykuł archiwalny. Poniższa oferta jest już nieaktualna

Od niepamiętnych czasów Czytelnicy pytają nas o możliwość włączenia pakietu internetowego na karcie Lycamobile Polska za granicą. Teraz jest już taka możliwość. Lycamobile wprowadziła po cichu do swojej oferty pakietów dodatkowych pakiety “Internet za granicą”. 

Wszystkich pakietów jest 13, różnią się od siebie ceną, ilością danych oraz strefą (listą krajów),  w których można z nich korzystać. Wybrana strefa wpływa na cenę pakietu.

Pakiety “Internet za granicą” w Lycamobile Polska wyglądają następująco:

[table “76” not found /]

Wszystkie pakiety są ważne 30 dni od momentu aktywacji. Sieć komórkowa Lycamobile słynie z cichego wprowadzania zmian do swojej oferty, dotyczy to zarówno zmian dla klientów korzystnych, jak i niekorzystnych. Nie wiadomo więc od kiedy obowiązują pakiety roamingowe na internet mobilny.

Wyższymi cenami wyróżniają się Francja i Portugalia oraz Norwegia.

Źródło/Fot: Lycamobile, wł

AKTUALIZACJA: Dzięki czujności Czytelników teraz wiemy, że powyższe pakiety znajdują się w ofercie Lycamobile dłużej, niż sugeruje artykuł. Znajdowały się w zakładce oferty “Zero opłat roamingowych”. Od niedawna są wśród pozostałych pakietów Lycamobile, dzięki czemu znacznie łatwiej do nich dotrzeć. Czytelnikom dziękujemy za czujność, a za pomyłkę przepraszamy.

12 komentarzy do “Lycamobile – wreszcie roamingowe pakiety internetowe (AKTUALIZACJA)

Dodaj komentarz