Lycamobile z własną rozgłośnią radiową

To chyba nowość. Międzynarodowy operator komórkowy Lycamobile uruchomił na Wyspach Brytyjskich własną stację radiową – Lycaradio 1458. Stacji można słuchać na falach średnich, w DAB oraz on-line poprzez stronę internetową rozgłośni i za pomocą aplikacji mobilnych. W Polsce stacji można słuchać przez internet.

Lycaradio

Rozgłośnia mieści się w Londynie. Działa również strona internetowa rozgłośni – adres to www.lycaradio.london. On-line stacji Lycaradio można słuchać tutaj.

To bezdyskusyjnie świetny pomysł na promocję marki. Zwłaszcza nadawanie muzyki oraz informacji skierowanych do mniejszości narodowych zamieszkałych na Wyspach Brytyjskich.

Lycamobile to międzynarodowy wirtualny operator komórkowy. Działa obecnie w wielu krajach świata, w tym od listopada 2011 roku również w Polsce.

Źródło: Lycaradio

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

4
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
mvno-gsm.plpeperonityJacek (redakcja) Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
peperonity
Gość
peperonity

A kiedy napiszcie informacje o tym że w lycamobile jest – ”Przenieś się do Lycamobile i otrzymaj 20zł darmowego doładowania!”. Czy newsy tylko z Facebook.

Jacek (redakcja)
Gość

Witam 🙂 Dziękuję za komentarz.

Staram się pilnować aby pisać o wszystkim, ale sieci MVNO jest ponad 20, niektóre zmiany wprowadzane są dość cicho, a niektóre w ogóle nie są widoczne na stronie www. Dlatego liczę też na czujnych Czytelników, dzięki którym strona staje się jeszcze lepsza i aktualniejsza.

Teraz szukam tej informacji na stronie operatora i jak słowo daję nie widzę :/

mogę prosić o link?

peperonity
Gość
peperonity