Lycamobile – zmiany w pakietach dodatkowych, nowości za 19 i 49 zł

Do pakietów dodatkowych w sieci Lycamobile Polska dołączyły niedawno nowe – m. in. pakiet Do Wszystkich 19 oraz Do Wszystkich 49 zł . Co zawierają ostatnie nowości w Lycamobile Polska?

lycamobile logo_CYKLNowy pakiet Do Wszystkich 19 w Lycamobile Polska kosztuje 19 zł miesięcznie i zawiera 250 minut na połączenia krajowe, nielimitowane SMS-y oraz 2 GB internetu mobilnego (również w technologii LTE). Dodatkowo każdy, kto włączy pakiet otrzyma gratis nielimitowane rozmowy do wszystkich w Lycamobile Polska. Pakiet można aktywować kodem USSD *139*4819#.

Pakiet Do Wszystkich 49 w Lycamobile Polska kosztuje 49 zł i zawiera nielimitowane połączenia krajowe, nielimitowane SMS-y oraz 10 GB internetu mobilnego (również w technologii LTE). Tu również każdy, kto włączy pakiet otrzyma gratis nielimitowane rozmowy do wszystkich w Lycamobile Polska. Pakiet można aktywować kodem *139*4850#.

Pakiety są ważne 30 dni od dnia aktywacji.

Modyfikacji uległy również inne pakiety dodatkowe. Pełną i aktualną listę pakietów dodatkowych w Lycamobile Polska można znaleźć tutaj.

Źródło/Fot: Lycamobile, wł

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

6
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Andrzejromans Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
s
Gość
s

“Nowy pakiet Do Wszystkich 19 w Lycamobile Polska kosztuje 19 zł miesięcznie i zawiera 250 minut na połączenia krajowe, nielimitowane SMS-y oraz 2 GB internetu mobilnego (również w technologii LTE).”

Czy połączenia krajowe dotyczą również numerów stacjonarnych?

Andrzej
Gość
Andrzej

Tak, wszystkich

roman
Gość
roman

a naliczanie w pakietach jest nadal MINUTOWE? 🙁

Andrzej
Gość
Andrzej

W pakietach za 29 zł i 49 zł nie ma to zupełnie żadnego znaczenia.

roman
Gość
roman

ale za 19zł już ma: 250 minut z naliczaniem MINUTOWYM wychodzi słabo… – z sekundowym – jest warty rozważenia. No i czy w pakietach internetowych (19zł – 2GB netu i 29zł 5GB netu jest potem lejek (tak jak jest to w virgin mobile.pl czy też potem pobiera opłaty (= nie ma lejka?)

Andrzej
Gość
Andrzej

Słabo? 🙂 Rozumiem, że wolałbyś Virgin lub Vikingów i 100 minut z sekundowym?