MacBook i MacBook Pro z przenośnymi ładowarkami USB-C od mophie

Mophie, wiodąca marka akcesoriów mobilnych w Stanach Zjednoczonych wprowadza na rynek przenośną stację ładującą powerstation USB-C XXL. To wysokiej pojemności uniwersalna bateria, która pozwala w dowolnym miejscu i czasie ładować MacBook (2015), MacBook Pro (2016), iPad, iPhone oraz inne urządzenia mobilne.

Pojemność Powerstation USB-C XXL to 19,500mAh. To wystarczająco dużo energii, aby co najmniej raz naładować do pełna baterię urządzenia MacBook. Powerbank wyposażony jest w wyjścia USB-C i USB-A. Poza tym urządzenie wyróżnia się miękkim materiałem, z którego wykonano jego obudowę. Zapewnia to nowoczesny wygląd oraz wygodę korzystania z tej stacji ładującej.

Port USB-C obsługuje technologię USB-PD, która pozwala szybko ładować laptopy z wejściami USB-C. Prędkość ładowania dochodzić może do 30 watów. Dzięki dwóm portom możliwe jest również ładowanie baterii w dwóch urządzeniach jednocześnie – np. iPhone i MacBook.

Specyfikacja techniczna stacji ładującej USB-C XXL:

  • Dodatkowy port wyjściowy USB-A o napięciu 5V/2.4A
  • Funkcję urządzenia można kontrolować przy użyciu jednego przycisku (USB-C input/USB output)
  • Port USB-C domyślnie ustawiony jest w trybie ładowania urządzenia
  • Diod LED wskazuje aktualny tryb pracy urządzenia
  • Chipset Cypress CCG2
  • Ładowanie przez port USB-C na USB-A

Produkt jest dostępny w sklepach Apple, Apple.com oraz mophie.com w cenie około 630 pln.

O mophie

mophie to firma z siedzibą w Kaliforni, która jest wielokrotnie nagradzanym producentem najlepiej sprzedających sie etui w Ameryce Północnej. Misję firmy wyraża hasło Stay Powerful, które oznacza wspieranie mobilnego świata innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie zasilania urządzeń mobilnych. mophie jest producentem oryginalnego juice pack®. Produkty firmy są docenianie za styl oraz za wydajność, zapewniają sprawną integrację hardware, oprogramowania i designu. Biura mophie znajdują się w stanach Kalifornia, Michigan, a także w Irlandii i Chinach. Produkty mophie dostępne są w ponad 130 krajach, a także w sklepach Apple oraz u innych wiodących dystrybutorów.

Mophie jest częścią firmy ZAGG Inc (NASDAQ: ZAGG).

Źródło/Fot: mophie

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o