Majówkowe promocje doładowań – 50% więcej od Plusa

PlusZ okazji zbliżającej się majówki niektórzy operatorzy przygotowali promocje doładowań, w ramach których użytkownicy otrzymują dodatkowe bonusy w zamian za doładowanie konta on-line. Jednym z operatorów, który przygotował taką promocję i która naszym zdaniem jest godna uwagi, jest sieć Plus.

Promocja adresowana jest do użytkowników Plus na Kartę, Simplus, Sami Swoi oraz 36i6, którzy zasilą swoje konto kwotą od 30 zł do 99 zł w dniach 29-30 kwietnia 2015 roku oraz abonentów MIX i Plus MIX, którzy w dniach 29-30 kwietnia 2015 roku doładują swoje konto kwotą 20 zł. Bonus otrzymają osoby, które dokonają zakupu doładowania on-line – poprzez stronę internetową operatora, Facebook, bankowość elektroniczną, mPotwór… (wszystkie sposoby wymienione są w regulaminie). Bonusem jest 50% wartości doładowania. Bonus zostanie aktywowany automatycznie na koncie abonenta/użytkownika.

Bonus może być wykorzystany na dowolne usługi telekomunikacyjne, nie wydłuża on dodatkowo ważności konta na połączenia wychodzące.

REGULAMIN

Fot: plus.pl

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x