Mamy już rok!

urodzinyDzisiaj stuknął na roczek 🙂 Do pełnoletności jeszcze daleko, ale już pierwsza rocznica naszej działalności to dla nas dość szczególne przeżycie.

Dokładnie rok temu – 28 stycznia – nasza strona stała się dostępna w internecie, zaś 29 stycznia pojawił się pierwszy news dotyczący promocji z darmowymi pakietami sieci Lycamobile. Wówczas nie było wielu Czytelników, a komentarzy pod wpisami można było szukać ze świecą. Dziennie czytało nas kilkadziesiąt osób, a każda osoba wchodząca na naszą stronę cieszyła ogromnie.

Przez cały ten rok informowaliśmy zarówno o sukcesach, jak i porażkach operatorów, innowacyjnych promocjach i likwidacjach kolejnych marek MVNO, w tym pierwszego w Polsce MVNO – mBank Mobile.

Dzisiaj MVNO-GSM.PL to już miejsce, w którym spotykają się licznie prawdziwi fani telekomunikacji i poszukiwacze innowacyjnych i alternatywnych technologii. MVNO-GSM.PL to dzisiaj 60 tysięcy odsłon miesięcznie, kilkanaście tysięcy unikalnych Czytelników każdego miesiąca oraz ludzie, którzy poświęcając bezinteresownie swój cenny czas pomagają współtworzyć jedyne takie miejsce w Polsce, informując nas o “przegapionych” przez nas promocjach operatorów.

Dziękujemy za spędzony wspólnie czas i obiecujemy, że nadal będziemy ciężko pracować, aby nasza strona była jeszcze lepsza. Przed nami bardzo dużo pracy, ale wierzymy, że uda się stworzyć miejsce, które będzie rzetelnym i sprawiedliwym źródłem informacji, w którym liczba wpisów o danej sieci zależała będzie wyłącznie od jej aktywności, nie zaś od budżetu na reklamę i rozpoznawalności marki.

Zapraszamy jednocześnie na nasz profil na FB, na którym już od dzisiejszego popołudnia będziemy rozdawać niespodzianki od sieci KLUCZ Mobile, IZZI, DoGadania oraz White Mobile.

DZIEKUJEMY!!!!!

thank-you-490606_1280

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Jacek (redakcja)
5 lat temu

UWAGA!!! Rozdajemy niespodzianki ufundowane przez KLUCZ Mobile, White Mobile, IZZI i DoGadania oraz oczywiście przez nas 🙂

Prześlijcie nam swoje oczekiwania odnośnie naszej strony, co chcielibyście zmienić, poprawić, o czym chcielibyście przeczytać, czego jest za mało a czego za dużo… itp 🙂

Najbardziej konstruktywne pomysły nagrodzimy 🙂 Nie liczy się kolejność.

Wystarczy napisać do nas na kontakt@mvno-gsm.pl lub swoją opinię napisać w komentarzu (w polu e-mail podaj swój prawdziwy e-mail, nie będzie widoczny).

Czekamy 🙂

cyanoone
cyanoone
5 lat temu

Życzę kolejnych rocznic i udanych wpisów 🙂
Strona jest moim zdaniem wykonana dobrze, nie ma zbyt dużo bajerów, ale można się bez problemu odnaleźć. Chciałbym zobaczyć więcej wpisów na temat Linuxa. Jest już z tym systemem dość długo, więc w razie problemów mogę pomóc. Z rzeczy związanych z telekomunikacją: chciałbym zobaczyć oferty opów w tabeli, aby czytelnicy, którzy mają mniej doświadczenia w telekomunikacji mogli lepiej sprecyzować ofertę. Nie są to rzeczy bardzo konieczne, ale byłoby miło je zobaczyć 😉
Pozdrawiam

wpc
wpc
5 lat temu

Najlepszego i oby tak dalej 🙂
Jedyne czego mnie brakuje to częstsze porównania ofert, np. ”najlepsza oferta internetu mobilnego w miesiącu ……..” czy ” najbardziej opłacalna oferta w miesiącu…….”. Pewnie to wymaga dużo więcej czasu, ale strona zyskałaby na atrakcyjności.

DD
DD
5 lat temu

Życzę wielu kolejnych lat 🙂
A jako propozycję podam może wspomnienie o rynku MVNO poza granicami Naszego kraju. Co ciekawego oferują w popularnych kierunkach turystycznych, wiem, że dużo się wspomina o zniesieniu opłat roamingowych, ale jeszcze na razie obowiązują. Więc może podczas wyjazdu warto zakupić kartę na miejscu, a myślę, że zagraniczni operatorzy MVNO mogą Nas nieźle zaskoczyć.

Raz jeszcze – najlepszego i 100 lat!

Klucz Mobile
5 lat temu

Gratulujemy pierwszego roku!
Tak trzymać 🙂

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x