Mamy już rok!

urodzinyDzisiaj stuknął na roczek 🙂 Do pełnoletności jeszcze daleko, ale już pierwsza rocznica naszej działalności to dla nas dość szczególne przeżycie.

Dokładnie rok temu – 28 stycznia – nasza strona stała się dostępna w internecie, zaś 29 stycznia pojawił się pierwszy news dotyczący promocji z darmowymi pakietami sieci Lycamobile. Wówczas nie było wielu Czytelników, a komentarzy pod wpisami można było szukać ze świecą. Dziennie czytało nas kilkadziesiąt osób, a każda osoba wchodząca na naszą stronę cieszyła ogromnie.

Przez cały ten rok informowaliśmy zarówno o sukcesach, jak i porażkach operatorów, innowacyjnych promocjach i likwidacjach kolejnych marek MVNO, w tym pierwszego w Polsce MVNO – mBank Mobile.

Dzisiaj MVNO-GSM.PL to już miejsce, w którym spotykają się licznie prawdziwi fani telekomunikacji i poszukiwacze innowacyjnych i alternatywnych technologii. MVNO-GSM.PL to dzisiaj 60 tysięcy odsłon miesięcznie, kilkanaście tysięcy unikalnych Czytelników każdego miesiąca oraz ludzie, którzy poświęcając bezinteresownie swój cenny czas pomagają współtworzyć jedyne takie miejsce w Polsce, informując nas o “przegapionych” przez nas promocjach operatorów.

Dziękujemy za spędzony wspólnie czas i obiecujemy, że nadal będziemy ciężko pracować, aby nasza strona była jeszcze lepsza. Przed nami bardzo dużo pracy, ale wierzymy, że uda się stworzyć miejsce, które będzie rzetelnym i sprawiedliwym źródłem informacji, w którym liczba wpisów o danej sieci zależała będzie wyłącznie od jej aktywności, nie zaś od budżetu na reklamę i rozpoznawalności marki.

Zapraszamy jednocześnie na nasz profil na FB, na którym już od dzisiejszego popołudnia będziemy rozdawać niespodzianki od sieci KLUCZ Mobile, IZZI, DoGadania oraz White Mobile.

DZIEKUJEMY!!!!!

thank-you-490606_1280

5 komentarzy do “Mamy już rok!

 • 28 stycznia 2015 at 14:42
  Permalink

  UWAGA!!! Rozdajemy niespodzianki ufundowane przez KLUCZ Mobile, White Mobile, IZZI i DoGadania oraz oczywiście przez nas 🙂

  Prześlijcie nam swoje oczekiwania odnośnie naszej strony, co chcielibyście zmienić, poprawić, o czym chcielibyście przeczytać, czego jest za mało a czego za dużo… itp 🙂

  Najbardziej konstruktywne pomysły nagrodzimy 🙂 Nie liczy się kolejność.

  Wystarczy napisać do nas na kontakt@mvno-gsm.pl lub swoją opinię napisać w komentarzu (w polu e-mail podaj swój prawdziwy e-mail, nie będzie widoczny).

  Czekamy 🙂

  Odpowiedź
  • 28 stycznia 2015 at 20:59
   Permalink

   Życzę kolejnych rocznic i udanych wpisów 🙂
   Strona jest moim zdaniem wykonana dobrze, nie ma zbyt dużo bajerów, ale można się bez problemu odnaleźć. Chciałbym zobaczyć więcej wpisów na temat Linuxa. Jest już z tym systemem dość długo, więc w razie problemów mogę pomóc. Z rzeczy związanych z telekomunikacją: chciałbym zobaczyć oferty opów w tabeli, aby czytelnicy, którzy mają mniej doświadczenia w telekomunikacji mogli lepiej sprecyzować ofertę. Nie są to rzeczy bardzo konieczne, ale byłoby miło je zobaczyć 😉
   Pozdrawiam

   Odpowiedź
 • 28 stycznia 2015 at 17:30
  Permalink

  Najlepszego i oby tak dalej 🙂
  Jedyne czego mnie brakuje to częstsze porównania ofert, np. ”najlepsza oferta internetu mobilnego w miesiącu ……..” czy ” najbardziej opłacalna oferta w miesiącu…….”. Pewnie to wymaga dużo więcej czasu, ale strona zyskałaby na atrakcyjności.

  Odpowiedź
 • 28 stycznia 2015 at 20:37
  Permalink

  Życzę wielu kolejnych lat 🙂
  A jako propozycję podam może wspomnienie o rynku MVNO poza granicami Naszego kraju. Co ciekawego oferują w popularnych kierunkach turystycznych, wiem, że dużo się wspomina o zniesieniu opłat roamingowych, ale jeszcze na razie obowiązują. Więc może podczas wyjazdu warto zakupić kartę na miejscu, a myślę, że zagraniczni operatorzy MVNO mogą Nas nieźle zaskoczyć.

  Raz jeszcze – najlepszego i 100 lat!

  Odpowiedź

Dodaj komentarz