Marka IZZI coraz bliżej. Operator zaprezentował spot promujący nowego MVNO

IZZI ofertaPremiera nowego MVNO w Polsce coraz bliżej. Sieć Tele25, którą ma zastąpić marka IZZI, zapowiedziała start nowej sieci na wrzesień b.r. Operator na bieżąco informuje na swoim oficjalnym profilu na Facebooku o postępach prac nad uruchomieniem nowego produktu. W ubiegły poniedziałek (04.08) zaprezentowany został krótki spot promujący nową markę.

>> Spot promujący markę IZZI <<

Jak już pisaliśmy marka, która zastąpi Tele25 działać będzie na zasięgu sieci Play oraz roamingu krajowym sieci T-Mobile. Trwają również prace nad stroną internetową operatora.

Źródło: Tele25, wł

8 komentarzy do “Marka IZZI coraz bliżej. Operator zaprezentował spot promujący nowego MVNO

 • 6 sierpnia 2014 at 10:31
  Permalink

  Tak sie zastanawiam co z tego wyjdzie. Oby tylko nie WIELKIE NIC.

  Odpowiedź
 • 6 sierpnia 2014 at 16:18
  Permalink

  puki co widzę pierwszą podwyżkę. Przedtem z karty do gadania na tele25 minuta rozmowy kosztowała 8gr. Teraz po zmianach pierwszych cena z karty do gadania do tele25/izzi kosztuje – ma kosztować już 10gr/min brutto.
  A więc pierwsza zmiana na MINUS = pierwsza podwyżka… 🙁

  Odpowiedź
 • 6 sierpnia 2014 at 22:01
  Permalink

  To nie podwyżka. Była promocja 8 gr na doładowaniach elektronicznych. Od dawna mają 10 gr.

  Odpowiedź
 • 8 sierpnia 2014 at 17:31
  Permalink

  na fb tele25 jest info, że zakup karty Tele25 kosztuje 1 zł 🙂

  Odpowiedź
 • 8 sierpnia 2014 at 19:11
  Permalink

  i co z tego – teraz jak ktoś ma konto na fb i chce wziąźć jump (t-mobile) abonament na 6 miesięcy bez telefonu to za 19,99zł będzie miał na 30 dni/31dni(?) nielimitowane rozmowy na wszystkie numery krajowe (stacjonarne i komórkowe) i nielimitowane smsy i mmsy do wszystkich sieci komórkowych lub za 29,99zł miesięcznie będzie to samo + 500 MB netu (z lejkiem chyba + darmowy streaming TVP) – także nie sądzę, by izzi ich przebiło – w tym momencie to nawet nju dowalili taką ofertą ;P

  Odpowiedź
  • 8 sierpnia 2014 at 20:06
   Permalink

   Chciałbym zwrócić uwagę, że T-Mobile już niejednokrotnie w swojej historii udowadniał, że umowy zobowiązujące traktuje jednostronnie. Już niejednokrotnie zmieniał je klientom w czasie ich trwania. Podobnie ma to miejsce teraz. Szczerze, dwa razy bym się teraz zastanowił nad podpisaniem umowy z operatorem, który za kilka miesięcy może zmienić mi umowę.

   Kara umowna powinna być obustronna. Niestety jest tylko jednostronna.

   Odpowiedź
 • 8 sierpnia 2014 at 20:57
  Permalink

  Do Jacek: umowa jest na 6 miesięcy – więc tutaj nie widzę Panie Jacku problemu – 6 miesięcy się skończy i bye bye t-mobile.pl – jednak okazał się inny problem. Otóż okazało się że do tych 19,99zł (nielimitowane rozmowy na krajowe rozmowy stacjonarne i komórkowe i nielimitowane smsy i mmsy na krajowe numery komórkowe) obowiązkowo trzeba zapłacić 10zł za 0,5GB internetu co miesiąc co daje łącznie kwotę 29,99zł miesięcznie – jak ktoś korzysta z internetu może i oferta w miarę – ale jak ja internetu w komórce nie potrzebuję mieć (mam wifi) to 10zł robi różnicę. A więc puki co zostaję przy nju i 19 zł na komórki… 🙁 i TYLKO komórki.
  A miało być tak pięknie.

  Odpowiedź
  • 8 sierpnia 2014 at 21:26
   Permalink

   Ale T-Mobile niejednokronie zmieniał również warunku umów terminowych w czasie ich trwania:-) Ja pamięam jak dziś słowa prezesa z czasów – mniej więcej – zmiany Ery na T-Mobile, który stwierdził wówczas, że nie będą najtańsi 🙂

   Do tych 29,99 zł misięcznie pewnie jeszcze trzeba by dodać ceny płatnych niechcianych usług, kóre zostaną włączone auomatycznie po aktywacji numeru, o których wyłaczeniu trzeba będzie pamiętać 🙂

   Odpowiedź

Dodaj komentarz