Maxcom nagrodzony statuetkami „Złoty Bell”

Smartfon Maxcom MS459 Harmony został wybrany najlepszym telefonem roku 2018 – tak zadecydowali konsumenci biorący udział w plebiscycie Mobility Trends. Kapituła plebiscytu doceniła także strategię Maxcom, w tym ogromne znaczenie jakie miało wprowadzenie z sukcesem na polski rynek marki Meizu, za co Maxcom został uznany „Najlepszą polską firmą roku 2018”.

– Tytuł „Najlepsza polska firma 2018 roku” oraz „ Złoty Bell” za najlepszy telefon roku 2018 traktujemy jako dowód uznania dla naszych wyborów i starań. Podążamy za najnowszymi trendami i precyzyjnie dopasowujemy produkty do potrzeb naszych klientów. Tak jest również w przypadku smartfona Maxcom MS459 Harmony czyli „Smartfona dla każdego”, będącego odpowiedzią na rynkową lukę jaką zaobserwowaliśmy między klasycznymi telefonami komórkowymi i smartfonami. Nagroda cieszy tym bardziej, że została przyznana przez internautów – mówi Arkadiusz Wilusz, prezes Maxcom.

Smartfon Maxcom MS459 Harmony, kierowany jest głównie do osób dojrzałych, które mają trudności z obsługą tradycyjnego smartfona. Model ten posiada między innymi funkcję pozwalającą na zdalny dostęp do telefonu oraz uproszczony interfejs przyjazny dla użytkownika.

Od połowy 2018 roku Maxcom, jest wyłącznym i oficjalnym dystrybutorem smartfonów marki Meizu w Polsce. Obecnie smartfony Meizu są już dostępne na półkach wszystkich wielkopowierzchniowych sklepów z elektroniką oraz u operatorów Orange i Play. Pod koniec roku do sprzedaży trafił m.in. flagowy i najbardziej wyczekiwany smartfon Meizu, model 16th. Ponadto dostępne są również modele ze średniej półki M6T, X8, 16X, M8 oraz budżetowy M8c.

– Smartfony Meizu, zgodnie z naszymi przewidywaniami cieszą się dużym zainteresowaniem. Wciąż poszerzamy ofertę dla naszych klientów i już w kwietniu do polskiej dystrybucji trafią kolejne premierowe modele Meizu – zapewnia Arkadiusz Wilusz.

Przypomnijmy, że tegoroczne nagrody „Złoty Bell” to nie pierwsze tego typu wyróżnienie dla Spółki. W 2018 roku Maxcom otrzymał „Złotego Bella” za zegarek sportowy FitGo FW17 w kategorii „Technologia Healthcare Roku 2017”, a w 2017 nagrodę otrzymał wzmocniony telefon Maxcom MM916 w kategorii „Produkt Specjalny Roku 2016”.

Gala Mobility Trends to największe wydarzenie w branży mobilnych technologii, organizowane od 2010 roku przez MIT MEDIA Group, wydawcę magazynu Mobility, Mobilitynews.pl i Technikalia.tv. Nagrody za 2018 rok zostały przyznane w 25 kategoriach, 19 w kategoriach konsumenckich i 6 od Kapituły.

Źródło/Fot: Maxcom

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o