Maxcom rozszerzył ofertę o zegarki i opaski FitGo

Maxcom, jeden z czołowych producentów i dystrybutorów telefonów komórkowych w Europie, rozszerza ofertę produktową o zegarki i opaski FitGo dedykowane osobom uprawiającym sport lub chcącym monitorować swoją codzienną aktywność ruchową.

– Wprowadzenie produktów dla sportowców pozwala nam zaistnieć w dynamicznie rozwijającym się segmencie rynku, w którym dotychczas nie byliśmy obecni. Nowe produkty będą miały bezpośrednie przełożenie na rozwój Maxcom. Do końca 2018 r. planujemy sprzedać około 50 tys. zegarków i opasek – mówi Arkadiusz Wilusz, Prezes Maxcom.

Nowe produkty spółki Maxcom dostępne są w sieciach handlowych, między innymi: Euronet, Media Ekspert, Neonet czy Media Markt na terenie całego kraju. W zależności od modelu ceny urządzeń wahają się od 179 zł do 499 zł. W drugim kwartale 2018 r. zegarki i opaski FitGo trafią do sprzedaży w Rumunii, Czechach, Słowacji, Bułgarii, a z czasem także do Francji.

Produkty FitGo przeznaczone są dla ludzi aktywnych, którzy lubią stawiać w swoim życiu wyzwania. Krokomierz, GPS, mierzenie tętna, odbieranie i wykonywanie połączeń, monitor snu, licznik spalonych kalorii, termometr i barometr to tylko niektóre funkcje, które ułatwią codzienne ćwiczenia.
Zegarki i opaski FitGo oraz inne nowe rozwiązania firmy Maxcom będzie można zobaczyć podczas Mobile World Congress 2018 w Barcelonie.

– Społeczeństwo jest coraz bardziej świadome w kwestii zdrowego trybu życia. Ludzie, niezależnie od swojego wieku uprawiają sport i dbają o aktywność ruchową. Sport stał się nieodłącznym elementem życia codziennego, co otwiera także możliwości biznesowe. W gadżetach dla sportowców widzimy duży potencjał rynkowy i przestrzeń do pojawienia się nowego gracza. Rynek nie jest jeszcze całkowicie zagospodarowany. Wierzymy, że wysoka jakość naszych produktów, nowoczesny design oraz konkurencyjna cena pozwolą nam odnieść sukces w tym segmencie – dodaje Arkadiusz Wilusz, Prezes Maxcom.

Źródło/Fot: Maxcom / Print Screen

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o