Mikołajki w Orange na kartę

Sieć komórkowa Orange ruszyła właśnie z promocją mikołajkową. Tym razem promocja adresowana jest do osób dzwoniących, czyli inaczej niż zdążyli nas ostatnio przyzwyczaić operatorzy, którzy oferowali promocje skupiające się przede wszystkim na internecie mobilnym.  Tymczasem przecież nie wszyscy użytkownicy telefonów komórkowych, nawet smartfonów, potrzebują niezliczonej liczby gigabajtów. Co dokładnie przygotował z okazji zbliżających się Mikołajek Orange?

Za 3 zł można w ramach promocji kupić usługę Rozmowy bez limitu do wszystkich w wersji na 7 dni. Do tej pory kosztowała 7 zł, więc cena została obniżona o ponad połowę. Aby włączyć usługę trzeba wysłać SMS o treści START pod numer 364 (koszt jak za SMS w Orange). Można to zrobić w trakcie trwania promocji, czyli od 1 do 13 grudnia.

To jednak nie koniec nowości. Wszyscy, którzy aktywują powyższy pakiet będą mogli aktywować usługę (jednorazową lub cykliczną – do wyboru) w wersji 31-dniowej za 19 zł (wcześniej 25 zł). Co bardzo ważne, jeżeli użytkownik skorzysta z promocji mikołajkowej, to taka cena za kolejne 31-dniowe aktywacje lub odnowienia pozostanie już na zawsze na poziomie 19 zł. O możliwości aktywowania usługi za 19 zł użytkownicy zostaną powiadomieni wiadomościami SMS, które zostaną wysłane po zakończeniu ważności usługi w wersji na 7 dni za 3zł.

Z promocji mogą skorzystać posiadacze Orange YES, Orange ONE, Orange POP, Orange Free na kartę, Orange SMART, Nowe Orange Go (w tym także Zetafon i Minutofon).

Dodatkowo Orange przy okazji informowania o promocji mikołajkowej dodał, że od teraz usługa Za darmo w Orange dostępna jest również w taryfie Nowe Orange Go.

Obniżona cena 19 zł za nielimitowane rozmowy krajowe to również sporo na tle niektórych konkurentów. Przykładowo w a2mobile cena ta wynosi 9,90 zł miesięcznie, a np. w KLUCZ Mobile 15 zł.

Promocja trwa od 1 do 13 grudnia 2017 roku

REGULAMIN

Źródło/Fot: Orange, wł

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x