MVNO-GSM.PL Innowacyjny blog telekomunikacyjny

Blog o alternatywnym obliczu telekomunikacji. Najlepsze oferty operatorów GSM, wszystko o MVNO, aktualności z branży telekomunikacyjnej i nie tylko

HOT MVNO

Mikołajkowa promocja doładowań w lajt mobile – Powerbank do doładowań od 100 zł

Sieć komórkowa przygotowała mikołajkową promocję doładowań. Tym razem jednak do zgarnięcia nie jest bonus do doładowania w postaci dodatkowych środków, a gadżet – Powerbank Green Cell o pojemności 6200mAh. Aby go zdobyć trzeba jednak wykonać jednorazowo wysokie doładowanie konta. Jakie?

Sieć komórkowa lajt mobile w ramach mikołajkowej promocji doładowań dorzuca Powerbank Green Cell do każdego doładowania o minimum 100 zł zrealizowanego za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej operatora.

Aby otrzymać gadżet po doładowaniu konta lajt mobile trzeba dopełnić jeszcze jednej formalności. Numer zamówienia (otrzymany po zrealizowaniu doładowania) należy wysłać mailowo na adres gadzety@lajtmobile.pl.

Premiowane są wyłącznie elektroniczne doładowania zrealizowane przez stronę lajt mobile. W promocji nie biorą udziału doładowania Plus, w tym również te dokonane kanałem elektroniczno-bankowym.

Promocja trwa w dniach 6-9 grudnia b.r.

Źródło/Fot: lajt mobile

***
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl więcej komentarzy
0
Skomentujx
()
x