MVNO-GSM.PL Innowacyjny blog telekomunikacyjny

Blog o alternatywnym obliczu telekomunikacji. Najlepsze oferty operatorów GSM, wszystko o MVNO, aktualności z branży telekomunikacyjnej i nie tylko

HOT Pozostałe

Mikołajkowa promocja od nju mobile – gadżety do zgarnięcia

Kolejna promocja od nju mobile, czyli odrębnej marki telekomunikacyjnej sieci Orange. Z okazji Mikołajek wracają gadżety do zdobycia. Co i w jaki sposób można zdobyć tym razem?

Aby w ramach promocji przygotowanej przez nju mobile z okazji Mikołajek zdobyć gadżety wystarczy być już klientem operatora i polecić usługę nju mobile znajomemu. Jeśli kupi on w czasie jej trwania plan nju podstawowy lub nju internetowy, bądź przeniesie swój numer do nju, to obie osoby otrzymają taki sam zestaw prezentów. Co można zdobyć?

Do zdobycia zestaw gadżetów: głośnik, smycz USB (ładuje telefony działające na iOS i na Androidzie), ring na smartfona oraz chustka marki „Buff”.

Aby skorzystać z promocji wystarczy w czasie jej trwania złożyć zamówienie na stronie internetowej operatora, następnie zamówienie zarejestrować na tej stronie, a także – co najważniejsze – wpisać w odpowiednim polu numer telefonu osoby, która poleciła skorzystanie z promocji.

Gadżety zostaną wysłane kurierem na adres podany w zamówieniu po upływie jednego pełnego cyklu rozliczeniowego, licząc od dnia rozpoczęcia świadczenia usług.

Akcja trwa od 6 grudnia b.r. do wyczerpania zapasów. Więcej o promocji w regulaminie.

REGULAMIN

Źródło/Fot: nju mobile

***
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl więcej komentarzy
0
Skomentujx
()
x