Mobile Vikings – kompletny NO-LIMIT i 15 GB internetu za 29 zł

15 GB internetu, nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci i na numery stacjonarne oraz SMS-y i MMS-y no limit w cenie 29 zł – tak prezentuje się taryfa Viking 29 No Limit w nowej ofercie Mobile Vikings. A do tego dostępna jeszcze opcja za 19 zł z 3 GB danych.

Sieć komórkowa Mobile Vikings Polska zaprezentowała dzisiaj nową odsłonę swojej oferty.

– Wprowadzenie nowej oferty to dla nas naturalna konsekwencja rozwoju firmy i zwiększania atrakcyjności naszych usług. Jesteśmy na polskim rynku już 3 lata. Przez ten czas udało nam się dołączyć do grona liderów na rynku kart prepaid, a także zdobyć zaufanie wielu użytkowników. Lojalna i zgrana społeczność to od zawsze najważniejsza wartość dla naszej marki. Dziś mamy dla niej urodzinowy prezent w postaci nowej oferty. Mogę z całą stanowczością powiedzieć, że obecnie jest to najlepsza oferta no limit wśród kart prepaid. Z taką propozycją chcemy walczyć o nowych użytkowników i pozycję lidera na rynku MVNO – mówi Bartek Grabowski, Dyrektor Marketingu w telefonii komórkowej Mobile Vikings Polska.

W nowej ofercie Mobile Vikings znajdują się dwie taryfy, które zostały skonstruowane tak, aby odpowiedzieć na zróżnicowane potrzeby użytkowników. Od dzisiaj użytkownicy Mobile Vikings mogą doładować konto opcją standardową Viking 19 ze środkami w wysokości 19 zł do wykorzystania np. na połączenia do innych sieci oraz 3 GB internetu w pakiecie. W tej opcji dostępne są również SMS-y i MMS-y no limit do wszystkich sieci oraz nielimitowane rozmowy w ramach Mobile Vikings i Play. Użytkownicy będą mogli także wybrać taryfę Viking 29 No Limit, w ramach której operator oferuje m.in. nielimitowane SMS-y, MMS-y oraz rozmowy do wszystkich sieci i na numery stacjonarne, a także aż 15 GB internetu.

Co ważne, korzystając z opcji autodoładowań, każdy użytkownik może jeszcze bardziej zwiększyć miesięczną pulę dostępnych gigabajtów. Każde autodoładowanie pozwoli mu zyskać 1 dodatkowy GB internetu na miesiąc. Jeśli posiada dwa numery w opcji autodoładowań – będą to 2 GB dla każdego numeru, a jeśli trzy numery i więcej – po 3 GB transferu danych. Promocja na dodatkowy bonus za aktywację autodoładowania dotyczy również autodoładowań, które są realizowane z Punktów Vikinga.

Ofertę uzupełniają taryfy standardowe – Viking 10 w dotychczasowej formie oraz Viking 29 (tutaj pakiet oferowanego internetu również został znacznie powiększony – o 11 GB + 1 GB za autodoładowanie). Szczegóły znajdują się w tabeli.

Fot: Mobile Vikings

Mobile Vikings stawia na internet, dostarczając swoim użytkownikom najbardziej konkurencyjne obecnie pakiety danych.

– Przy okazji wprowadzenia nowych taryf chcemy też zwrócić uwagę na kompleksowość naszej oferty. Autodoładowania, sprawny i niezawodny Help Desk czy niewykorzystany internet, który pod warunkiem terminowego doładowania konta przechodzi na kolejne miesiące – to wszystko sprawia, że możemy konkurować nie tylko z ofertami na kartę, ale i na abonament. Gwarantujemy najlepsze obecnie taryfy no limit, wygodę i niezawodność – dodaje Bartek Grabowski.

Źródło/Fot: Mobile Vikings

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
EldoWulo Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
Wulo
Gość
Wulo

Gdyby jeszcze zmienili operatora na którym działają to byłoby pięknie.

Eldo
Gość
Eldo

@JacekK

Gdzie taryfa ” standard 10 “, czyżby operator ją wycofał?.