Mobile Vikings – pakiety danych za niewykorzystane środki z konta

Logo-Mobile-Vikings_MAŁEMobile Vikings przygotował właśnie ofertę, która z pewnością przyda się osobom, które podróżują za granicę do UE lub nie mogły wykorzystać wszystkich środków pieniężnych z konta, co w przypadku praktycznie nielimitowanych SMS-ów (2000 szt) i dużej porcji internetu mogło być trudne (nie każdy potrzebuje tyle dzwonić). Przypomnijmy, że oferta Mobile Vikings skonstruowana jest tak, że aby móc cieszyć się z bonusów przyznawanych do każdego doładowania, konto należy zasilać minimum co 2 tygodnie, przy czym zawsze cała kwota z doładowania pozostaje na koncie głównym i można ją wykorzystać na dowolne usługi, w tym połączenia głosowe.

Od teraz w Mobile Vikings za środki z konta można wykupić pakiety danych, z których jeden można wykorzystać w kraju, zaś pozostałe w roamingu na terenie Unii Europejskiej.

Użytkownik ma do wyboru następujące pakiety:

 

Pakiet danych w kraju Cena Ilość Za MB Pakiet ważny przez
Paczka internetu
Powiększ ilość swojego internetu
5 zł 250 MB 0.02 zł/MB 14 dni

 

Pakiety danych w roamingu UE Cena Ilość Za MB Pakiet ważny przez
20 MB internetu w roamingu EU
Dokup internet w roamingu
9,99 zł 20 MB 0.49 zł/MB 14 dni
50 MB internetu w roamingu EU
Dokup internet w roamingu
19,99 zł 50 MB 0.39 zł/MB 14 dni
100 MB internetu w roamingu EU
Dokup internet w roamingu
29,99 zł 100 MB 0.29 zł/MB 14 dni

Przypominamy również, że zarówno startery, jak i doładowania Mobile Vikings, można nabyć na stronie internetowej operatora. Sieć działa na zasięgu sieci Play oraz roamingu krajowym T-Mobile. Klienci Mobile Vikings Polska mogą również korzystać z internetu w technologii LTE.

Źródło: Mobile Vikings

Dodaj komentarz