Mobile Vikings partnerem One Year To Go we Wrocławiu

Telefonia komórkowa Mobile Vikings wspiera cykl imprez One Year To Go, organizowanych na rok przed startem Światowych Igrzysk Sportowych The World Games 2017 we Wrocławiu. Podczas finału Ligii Mistrzów w futbolu amerykańskim, warsztatów sportowych i koncertu finałowego pojawi się strefa Vikingów.

– Żelazne zasady, prawdziwa pasja, zamiłowanie do sportu i ekstremalnych przeżyć – to wartości, którymi kierują się członkowie naszej społeczności. Dbamy o to, by Vikingowie mieli możliwość realizowania swoich zainteresowań, podejmowania wyzwań czy wreszcie dobrej zabawy, dlatego zawsze wspieramy inicjatywy , które stwarzają do tego przestrzeń. Chcemy także pokazać, że biznes i sport to obszary, które wzajemnie się uzupełniają. Lubimy przebywać w towarzystwie naszych Vikingów i uczestniczyć w ciekawych wydarzeniach we Wrocławiu, gdzie znajduje się nasza siedziba, tym bardziej jeśli ich idea doskonale wpisuje się w nasze zasady i wartości – mówi Bartek Grabowski, Head of New Business w telefonii komórkowej Mobile Vikings Polska.

Przedstawiciele operatora będą uczestniczyć w trzech wybranych wydarzeniach cyklu imprez One Year To Go – finale Ligii Mistrzów w futbolu amerykańskim, warsztatach sportowych oraz koncercie finałowym. Podczas tych wydarzeń zorganizowane zostaną strefy Mobile Vikings, w których będzie można m.in. wziąć udział w warsztatach street workoutu, odpocząć w chilloutowym zakątku czy też wystartować w licznych konkursach.

One Year To Go to cykl imprez, które mają przybliżyć wrocławianom dyscypliny odbywających się w przyszłym roku Igrzysk Sportów Nieolimpijskich. Podczas tegorocznego wydarzenia, promującego ideę ruchu i zdrowego trybu życia, uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił m.in. w unihokeju, żużlu, kick-boxingu czy sumo. W finale Ligi Mistrzów zagrają najlepsze drużyny i zawodnicy futbolu amerykańskiego, a całą imprezę zakończy koncert, na którym wystąpią KORTEZ, XXANAXX, BOKKA i Gromee. One Year To Go to jedno z największych sportowych wydarzeń odbywających się w tym roku w Polsce.

Źródło/Fot: Mobile Vikings Polska

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o