Mobile Vikings podarowało hospicjum testy na koronawirusa

Wrocławska sieć komórkowa nawiązująca nazwą do wojowników z północy, sprawia, że rogate hełmy i brody zaczynają kojarzyć się ze wsparciem.

Mobile Vikings – operator komórkowy z Wrocławia, sfinansował wrocławskiemu Hospicjum Bonifratrów 10 testów na obecność SARS-CoV-2. Wsparcie trafiło do placówki w zeszłym tygodniu i ma na celu ochronę podopiecznych oraz pracowników ośrodka. Testy wykonane zostaną przez Centrum Patologii Molekularnej Callgen we Wrocławiu.

Nie jest to pierwsza akcja pomocowa zorganizowana przez Mobile Vikings w czasie trwającej epidemii. Do działań przygotowanych przez sieć komórkową należą między innymi: wsparcie Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego dla Dzieci w Jaszkotlu czy akcja Viking Support łącząca wolontariuszy z osobami przebywającymi na kwarantannie i seniorami potrzebującymi wsparcia w tym trudnym okresie.

– Być Vikingiem, jak nazywamy użytkowników naszej sieci, to nie bać się chodzić własną drogą i dbać o swoich – mówi Magda Piksa, CEO firmy. – Zawsze powtarzamy, że Mobile Vikings jest operatorem społecznościowym, ponieważ nasz model biznesowy oparty jest na współpracy. U jego podstaw leży inwestowanie zysków w dbałość o Vikingów oraz aktywne wspieranie potrzebujących. Chcemy jednak pomagać mądrze, dlatego zawsze czuwamy, by nasza pomoc trafiała tam, gdzie przyniesie najlepszy efekt.

Od poniedziałku, osoby posiadające numer w Mobile Vikings, mogą przeznaczyć niewykorzystane pakiety internetu na działalność charytatywną firmy.

– W ramach podstawowej oferty, Vikingowie otrzymują od nas 20 GB miesięcznie. Niewykorzystane dane pozostają na koncie i są możliwe do użycia w przyszłości. Tym z użytkowników, którzy wiedzą, że i tak ich nie zużyją, daliśmy możliwość zwrotu pakietów i wsparcia za ich pomocą naszych działań charytatywnych – tłumaczy Piksa.

Dzięki podarowanym przez operatora testom, hospicjum pozbędzie się ryzyka związanego z przyjmowaniem do placówki nowych podopiecznych w okresie zagrożenia Covid-19.

Źródło/Fot: Mobile Vikings Polska

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
europolitan
europolitan
14 dni temu

W ogóle sieć jest belgijska, tylko w Polsce ma studio we Wrocławiu.

Kamil
Kamil
12 dni temu
Reply to  europolitan

Jest Belgijska, ale ma zasięg bardzo lokalny. Widać, że angażują się aby pozostać na rynku jak najdłużej. Dostępna tylko w PL oraz w samej Belgii (dawniej jeszcze w Holandii). Nie mają najlepszej oferty (ani najgorszej:) ale im większa konkurencja tym lepiej dla samego klienta – w każdym aspekcie życia wychodzi to w praktyce 🙂

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x