Mobile Vikings Polska ma się dobrze! Operator uspokaja polskich użytkowników

Mobile Vikings Polska postanowił w oryginalny sposób uspokoić polskich użytkowników sieci w związku z informacjami o zakończeniu działalności w Holandii. Jest oficjalny komunikat operatora oraz oryginalne wideo.

– Zakończenie działalności holenderskiego oddziału nie ma wpływu na Mobile Vikings w Polsce. Nasza społeczność może być spokojna o przyszłość – powiedział Bartek Grabowski, Head of New Business w Mobile Vikings Polska. Marka z pewnym przymrużeniem oka podeszła do spekulacji na temat ewentualnej powtórki holenderskiego scenariusza. Na krążącym w sieci wideo, vikingowie (brand heroes marki) zachowują w tej sytuacji niewzruszony niczym spokój.

– Dostaliśmy wiele zapytań od naszych użytkowników odnośnie sytuacji na rynku. Dlatego mówimy: w Polsce wszystko idzie zgodnie z planem. Za kilka tygodni ruszamy z nową kampanią reklamową, a użytkownicy mogą spodziewać się kolejnych niespodzianek. Kondycja firmy jest stabilna, realizujemy swoje działania i nie przejmujemy się pogłoskami – dodaje Grabowski.

Mobile Vikings istnieje na polskim rynku od 4 grudnia 2013 r. Operator znany jest z oferty telefonii na kartę oraz niestandardowych działań marketingowych.

– Zależy nam na budowaniu społeczności wokół marki, dlatego stawiamy na niekonwencjonalne aktywności. Mocno wspieramy organizacje studenckie, czego dowodem jest m.in współpraca z wrocławskim startupem Zeccer, dzięki której na Politechnice Wrocławskiej została postawiona vikingowa drukarka, na której studenci mogli przez miesiąc, za darmo, drukować swoje notatki.

Pod koniec maja tego roku Mobile Vikings zaangażowało się np. we współpracę z Ch*jową Panią Domu. W ramach “ChPD on tour” odbędzie się cykl spotkań z autorką popularnego fanpage’a. Mobile Vikings jest także sponsorem ogólnopolskiego, miejskiego biegu z przeszkodami Men Expert Survival Race. Najbliższy bieg odbędzie się 21 czerwca w Warszawie.

Mobile Vikings – wirtualny operator komórkowy, obecny w Belgii, już_nie_w_ Holandii oraz od 2013 roku także w Polsce. To sieć typu prepaid skierowana głównie do młodszego klienta. MV prowadzi dość nietypową formę komunikacji – nie reklamuje się w TV, nie zaprasza do współpracy celebrytów – w myśl powiedzenia, że dobry materiał obroni się sam – kładzie przede wszystkim nacisk na promowanie atrakcyjnej oferty, wśród której dużą popularnością cieszy się akcja „Rok za free”.

Źródło: wł

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

5
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
OnlySamsungJaRomanJaroRosolak Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
Rosolak
Użytkownik
Rosolak

OnlySamsung zyskał sławę. Patrz 0:14 😉

Jaro
Gość
Jaro

Bardzo dobre posunięcie operatora, powinno zmniejszyć spekulacje. Wideo ekstra! MVNO-GSM na pierwszym screenie – gratulacje 😀

Roman
Gość
Roman

LajtMobile szykuje coś nowego. Strona operatora obecnie nie działa

Ja
Gość
Ja

Film czad 😀

OnlySamsung
Gość
OnlySamsung

Po tym filmiku poczułem się jak Celebryta… prawie. Czas pokaże, jak z nimi będzie, wszak byli i tacy, co obiecywali 3 miliony mieszkań czy zieloną wyspę. Oby nie obudzili się z ręką w nocniku. Ja im nie wróżę długiego życia w PL.