Mobile Vikings Polska można zasilać doładowaniami Play

Od dzisiaj użytkownicy Mobile Vikings mogą zasilić swoje konto doładowaniem sieci PLAY – zarówno przez internet, jak i w stacjonarnych punktach sprzedaży. To nie koniec zmian. Operator wprowadza także możliwość zamówienia darmowego startera oraz doładowania konta na stronie internetowej bez konieczności logowania do indywidualnego panelu.

– Dla Mobile Vikings najważniejszy jest bezpośredni i stały kontakt z członkami naszej społeczności. Głęboko wierzymy w to, że warto słuchać naszych użytkowników, bo to oni są najlepszym źródłem informacji o tym, jak sprawdza się nasza oferta i co warto w niej poprawić. Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw ich potrzebom i wprowadzać zmiany, które ułatwiają im korzystanie z naszych usług. I robimy to z ogromną przyjemnością – mówi Bartek Grabowski, Head of New Business w Mobile Vikings.

Operator wprowadza dzisiaj kolejne ważne zmiany w swojej ofercie.

Od teraz użytkownicy Mobile Vikings będą mogli zasilić swoje konto doładowaniem sieci PLAY.  Co więcej, będą mogli zrobić to nie tylko w internecie, ale i poprzez doładowania elektroniczne on-line oraz za pomocą specjalnych zdrapek dostępnych w stacjonarnych punktach sprzedaży – salonach sieci Play, a także w kioskach, sklepach spożywczych czy hipermarketach na terenie całej Polski. W internecie doładowanie operatora PLAY będzie dostępne m.in. na stronach banków czy w popularnych serwisach z doładowaniami.

Doładowanie kanałami sieci Play będzie dotyczyło tylko taryf głosowych.

Tabela_doładowania_Play_w_MV

Doładowania sieci PLAY to nie jedyne duże zmiany w ofercie Mobile Vikings. Od dzisiaj członkowie vikingowej społeczności będą mogli zamówić darmowy starter bez konieczności jego jednoczesnego doładowania. Operator przygotował 1000 takich darmowych starterów, które będzie można zamówić  na stronie Mobile Vikings od dzisiaj aż przez 31 dni. Więcej szczegółów w regulaminie.

Dodatkowo użytkownicy Mobile Vikings będą mogli doładować konto na stronie operatora bez konieczności logowania się na swoim indywidualnym panelu. W zakładce „Doładuj konto” wystarczy wpisać numer telefonu, a system sam rozpozna, czy należy on do sieci Mobile Vikings. Następnie należy wybrać rodzaj doładowania i dokonać płatności on-line. Szczegóły na blogu Mobile Vikings.

REGULAMIN

Źródło/Fot: Mobile Vikings

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
GerardmiesiciRomcioWulo Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
Wulo
Gość
Wulo

Powinni dać taką możliwość już na samym początku startu sieci. W każdym bądź razie pozytywny krok.

Romcio
Gość
Romcio

Krok ważny i potrzebny. Znacznie ułatwi korzystanie

miesici
Gość
miesici

Poszli śladami Izzi mobile. Oni jako pierwsi mieli doładowania Play

Gerard
Gość
Gerard

Bardzo dobrze. Doładowania konta tylko online były dużą niedogodnością dla wielu klientów. To z pewnością przyczyni się do wzrostu popularności