Mobile Vikings Polska – nowa oferta, nowe logo, nowa strona www (AKTUALIZACJA)

Nielimitowane połączenia do wszystkich sieci, bezpłatne SMS-y oraz do 4GB internetu w zasięgu technologii 4G LTE – już od dzisiaj dostępne w ofercie Mobile Vikings. Sieć wprowadziła dwa nowe rozwiązania na kartę: Viking 24 oraz Viking 29 w taryfie „no limit”. Operator sieci komórkowej począwszy od 28 października przyjmuje także bardziej uproszone logo marki oraz uruchamia nową stronę internetową.

Logo Mobile Vikings– Wprowadziliśmy nową taryfę „no limit”, na którą z niecierpliwością czekali nasi użytkownicy. Aby skorzystać z oferty, wystarczy doładować swoje konto kwotą 24 lub 29 złotych. W ramach doładowania otrzymamy m.in. nielimitowane połączenia do krajowych sieci komórkowych,  SMS-y oraz paczki internetu – mówi Bartek Grabowski, Head of New Business w Mobile Vikings Polska.

W ofercie Viking 24 mamy do dyspozycji nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych, darmowe SMS-y oraz 2GB internetu w zasięgu 4G LTE. Od momentu doładowania kwotą 24 złotych konto jest ważne przez 31 dni, a środki w całości przeznaczone są na aktywację taryfy.

W drugim z przygotowanych rozwiązań – Viking 29 – oprócz nielimitowanych połączeń na telefony komórkowe oraz darmowych wiadomości SMS, użytkownik otrzymuje bezpłatne połączenia na telefony stacjonarne oraz powiększony do 4GB pakiet internetu. Środki w wysokości 29 złotych, podobnie jak w poprzedniej ofercie, zostają w całości przeznaczone na aktywację pakietu.

Nowa oferta Mobile Vikings_nolimit

Zmiany w ofercie nie są jedynymi, jakie przygotował operator. Odświeżenie identyfikacji wizualnej  jest następstwem zmian, które zaszły w głównej siedzibie firmy na początku kwietnia bieżącego roku. Operator, idąc w ślady swojego belgijskiego brata, przyjął bardziej uproszczone logo marki oraz zaprezentował nową stronę internetową.

– Dużo czerpiemy z belgijskiego oddziału, jednak zawsze staramy się adaptować pomysły do polskich warunków. Mamy swój styl, własne pomysły na promocję marki, ale przede wszystkim słuchamy potrzeb naszych użytkowników. Dlatego, idąc z duchem czasu, postanowiliśmy uruchomić nową stronę internetową, aby dopasować ją do potrzeb naszych klientów – informuje Grabowski.

Logo stare_nowe

Nowe logo firmy zostało uproszone, zachowując jednocześnie rozpoznawalność poprzedniego logotypu. Mobile Vikings przyjęło także nowy krój pisma, który ma lepiej oddawać charakter marki – skandynawskiego wojownika, coraz silniej podbijającego nasz rynek.

Nowa strona Mobile Vikings jest bardziej intuicyjna i łatwa w nawigacji. Przejrzysty układ, nowoczesny design w czytelny sposób zapoznaje użytkownika z ofertą firmy, a także wskazuje prostą drogę do przeniesienia numeru lub zamówienia karty SIM. Zmienił się także panel użytkownika, dzięki któremu bez trudu można doładować swoje konto, zmienić ustawienia profilu, a także zamówić kartę SIM. Marka zrealizowała dedykowaną sesję zdjęciową na potrzeby uruchomienia nowej strony.

W internetowej witrynie znajdziemy także nowe rozwiązanie – blog firmowy, na którym – jak informuje operator – odkryjemy dużo ciekawych materiałów z życia Vikingów.

– Zapowiada się bardzo interesująco. Poprzez nasz nowy kanał komunikacji chcemy pokazać Vikingów „od kuchni” – organizujemy i bierzemy udział w wielu wydarzeniach, a dotąd brakowało odpowiedniego medium, za pośrednictwem którego zebrane materiały można było pokazać w jednym miejscu. Dlatego wierzę, że blog firmowy sprawdzi się idealnie. Dodatkowo chcemy informować o zmianach w ofercie Mobile Vikings, publikować teksty z życia firmy, informować o nowościach na rynku, a także zaprezentować nasz helpdesk jako zespół doświadczonych specjalistów – mówi Grabowski.

Nadchodzącym zmianą towarzyszy dedykowany film, który został zrealizowany na potrzeby firmy.

Taryfa „no limit” jest już od dzisiaj dostępna na stronie www.mobilevikings.pl. Aby ją aktywować, wystarczy doładować konto odpowiednią kwotą, wybierając interesujące nas doładowanie z oferty  operatora.

Źródło/Fot: Mobile Vikings Polska

Oceń w skali od 1 do 5 (1-najmniej, 5-najwięcej) nową ofertę Mobile Vikings Polska

View Results

Loading ... Loading ...

5 komentarzy do “Mobile Vikings Polska – nowa oferta, nowe logo, nowa strona www (AKTUALIZACJA)

 • 28 października 2015 at 18:09
  Permalink

  W porównaniu do Virgin Mobile pakiet za 29 zł faktycznie niefortunny. Pakiet jest ważny 31 dni, a w Virgin 30, czyli w skali roku zyskujemy 12 dodatkowych dni pakietu (czyli 11,22 zł przeliczając na złotówki). Z drugiej strony w Virgin dostajemy miesięcznie 1 GB transferu więcej, czyli 12 GB rocznie (licząc 12 aktywacji w ciągu roku). Przy obecnych cenach internetu oznacza to zysk 30 zł. A więc w pakiecie za 29 zł oferta Virgin Mobile jest lepsza o 18,78 zł rocznie, czyli 1,57 miesięcznie.

  Aczkolwiek 5 GB w pakiecie za 29 zł to promocja w Virgin (jest to wyraźnie zaznaczone na stronie), więc może z czasem ilość GB w tym pakiecie zostanie zmniejszona?

  Pakiet za 24 zł jest dobrym pomysłem – stanowi pomost między ofertą za 19 i 29 zł. Oferuje więcej niż Virgin za 19 zł, a jeżeli ktoś wykorzystuje max. 2 GB i niepotrzebne mu nielimitowane rozmowy na stacjonarne, to z pewnością wybierze pakiet za 24 zł – 5 zł miesięcznie piechotą nie chodzi.

  Odpowiedź
 • 1 listopada 2015 at 11:15
  Permalink

  Pakiet 29zł w Virgin Mobile ważny jest miesiąc,bez względu na ilość dni.Mojemu synowi zawsze konczy się ostatniego dnia miesiąca,podobnie innym moim domownikom,zawsze tego samego dnia.

  Odpowiedź

Dodaj komentarz