Mobile Vikings Polska – nowe paczki danych

Tegoroczne wakacje na pewno nie będą nudne jeśli chodzi o zmiany na polskim rynku telekomunikacyjnym. Operatorzy nie zamierzają czekać do jesieni i już teraz kolejno uatrakcyjniają swoje oferty. Do tego grona dołączyła właśnie sieć Mobile Vikings, która wprowadziła dwie nowe paczki danych.

Mobile Vikings PolskaNowe paczki danych można aktywować za pozostały z doładowania kredyt na koncie. Przypominamy, że w Mobile Vikings Polska, w ramach bonusu za doładowanie, otrzymuje się bonusy, jak nielimitowane wiadomości SMS oraz pakiet internetu, zaś cała kwota z doładowania pozostaje na koncie i można ją wykorzystać na dowolne usługi, w tym na zakup pakietów dodatkowych, jak zaprezentowane dzisiaj nowe pakiety internetu.

Nowe pakiety wyglądają następująco:

  • 1 GB za 9 zł na 14 dni
  • 2 GB za 14 zł na 14 dni

W praktyce oznacza to, że już po doładowaniu za 19 zł można mieć nielimitowane SMS-y, 4 GB internetu, darmowe rozmowy wewnątrz sieci i do Play oraz 5 zł na koncie do wykorzystania na dowolne usługi.

To już kolejny operator, który w ostatnich dniach decyduje się na zaoferowanie większej ilości internetu w swojej ofercie.

Źródło/Fot: Mobile Vikings

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x