Mobile Vikings Polska – odświeżona oferta tuż tuż

W ostatnim czasie na rynku telekomunikacyjnym mamy okazję oglądać sporo zmian. Potwierdziły się nasze przypuszczenia o gorącym okresie zmian, mającym przypaść na miesiąc wrzesień – nie pomyliliśmy się (więcej tutaj).

Do aktywnej walki o klienta włączyła się sieć Mobile Vikings Polska. Operator zapowiedział na swoim oficjalnym profilu na Facebooku odświeżenie dotychczasowej oferty. Niestety na chwilę obecną Vikingowie odsłonili – dosłownie – rąbek tajemnicy, jednak sądząc po tempie publikacji informacji o zmianach, całą nową ofertę powinniśmy poznać na dniach.

Aktualna oferta Mobile Vikings Polska stawia przede wszystkim na internet. Już za doładowanie kwotą 19 zł miesięcznie użytkownik otrzymuje całkowicie za darmo – jako bonus do doładowania – 2 GB internetu w technologii LTE. Dodatkowym bonusem automatycznie dodawanym na konto po jego doładowaniu są darmowe SMS-y do wszystkich sieci komórkowych w Polsce – użytkownik otrzymuje ich aż 2000 szt., co dla wielu w praktyce jest pakietem no-limit. Oczywiście pozostałe na koncie środki z doładowania można wykorzystać na dowolne usługi (np. połączenia głosowe). Mobile Vikings Polska oferuje też nielimitowane rozmowy wewnątrz sieci Mobile Vikings oraz do Play (również do wszystkich operatorów MVNO, którzy działają w oparciu o zasięg Play), które użytkownik może otrzymać w zamian za dodatkowe doładowanie swojego konta kwotą 8 zł.

Więcej o marce Mobile Vikings Polska, planach na przyszłość i aktualnej ofercie operatora można przeczytać w naszym cyklu Poznaj MVNO.

Źródło: Mobile Vikings, wł

4 komentarzy do “Mobile Vikings Polska – odświeżona oferta tuż tuż

 • 17 września 2014 at 18:28
  Permalink

  Czyli nowa taryfa za 10 zł a w niej na 14 dni NO-LIMIT do Play i Mobile Vikings i 300 MB internetu LTE. Szału nie ma, ale źle też nie jest. Teraz trzeba płacić 8 zł za same darmowe rozmowy do Play i Mobile Vikings, z tym, że mamy je na miesiąc.

  Odpowiedź
 • 17 września 2014 at 18:29
  Permalink

  Poza tym podejrzewam, że z prawej strony będzie taryfa z NO-LIMIT na wszystko – za powiedzmy 39 lub 49 zł miesięcznie. Ale to tylko moje przeczucie 🙂

  Odpowiedź
 • 17 września 2014 at 20:04
  Permalink

  Ja obstawiam, że będzie ulepszona wersja pakietu za 19 zł 🙂

  Odpowiedź
 • 17 września 2014 at 21:35
  Permalink

  Nie ma co gdybać. Trzeba zaczekać do jutra – powinno się wszystko wyjaśnić. Lepiej niech wymyślą coś oryginalnego, nie ma co naśladować i kopiować konkurencji. Mam nadzieję, że zostawią pakiet za 19 zł w aktualnym stanie. Dołaczyłem do nich właśnie dla niego

  Odpowiedź

Dodaj komentarz