Mobile Vikings Polska – odświeżona oferta tuż tuż

Mobile Vikings Polska – odświeżona oferta tuż tuż

17 września 2014 4 przez mvno-gsm.pl

W ostatnim czasie na rynku telekomunikacyjnym mamy okazję oglądać sporo zmian. Potwierdziły się nasze przypuszczenia o gorącym okresie zmian, mającym przypaść na miesiąc wrzesień – nie pomyliliśmy się (więcej tutaj).

Do aktywnej walki o klienta włączyła się sieć Mobile Vikings Polska. Operator zapowiedział na swoim oficjalnym profilu na Facebooku odświeżenie dotychczasowej oferty. Niestety na chwilę obecną Vikingowie odsłonili – dosłownie – rąbek tajemnicy, jednak sądząc po tempie publikacji informacji o zmianach, całą nową ofertę powinniśmy poznać na dniach.

Aktualna oferta Mobile Vikings Polska stawia przede wszystkim na internet. Już za doładowanie kwotą 19 zł miesięcznie użytkownik otrzymuje całkowicie za darmo – jako bonus do doładowania – 2 GB internetu w technologii LTE. Dodatkowym bonusem automatycznie dodawanym na konto po jego doładowaniu są darmowe SMS-y do wszystkich sieci komórkowych w Polsce – użytkownik otrzymuje ich aż 2000 szt., co dla wielu w praktyce jest pakietem no-limit. Oczywiście pozostałe na koncie środki z doładowania można wykorzystać na dowolne usługi (np. połączenia głosowe). Mobile Vikings Polska oferuje też nielimitowane rozmowy wewnątrz sieci Mobile Vikings oraz do Play (również do wszystkich operatorów MVNO, którzy działają w oparciu o zasięg Play), które użytkownik może otrzymać w zamian za dodatkowe doładowanie swojego konta kwotą 8 zł.

Więcej o marce Mobile Vikings Polska, planach na przyszłość i aktualnej ofercie operatora można przeczytać w naszym cyklu Poznaj MVNO.

Źródło: Mobile Vikings, wł

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***