Mobile Vikings Polska – punkty dla nowych Vikingów

Nowi użytkownicy, którzy dołączą do Mobile Vikings na zaproszenie osób dotychczas korzystających z usług sieci, dostaną bonus w postaci Punktów Vikinga.

Mobile Vikings wprowadza modyfikacje w swoim programie lojalnościowym. Od 25.04.2016 r. funkcjonuje on Darmowe doładowania. Dzięki zmianom nowi Vikingowie, którzy przyjęli zaproszenie do grona społeczności marki od znajomych korzystających już z usług sieci, dostaną mały prezent na start. Będzie to 19 Punktów Vikinga wymiennych na doładowanie. Dotychczas taki bonus otrzymywali tylko stali użytkownicy.

– Vikingowa społeczność dynamicznie się rozrasta, co nas bardzo cieszy. Ważni są dla nas zarówno stali członkowie, jak i osoby, które dopiero do nas dołączają. Do tej pory za przekonanie swoich znajomych do korzystania z usług Mobile Vikings nagradzaliśmy jedynie stałych użytkowników. Teraz chcemy też miło powitać w naszym gronie nowych Vikingów. Społeczność Mobile Vikings jest dla nas najważniejsza i dlatego nieustannie podejmujemy działania, które mają na celu wprowadzać dobre dla niej rozwiązania. Uważamy, że i młody Viking, i ten z większym stażem powinien dostać od nas od czasu do czasu mały prezent. Lubimy rozdawać bonusy Vikingom, wszystkim – mówi Bartek Grabowski, Head of New Business w Mobile Vikings.

Zasady programu Darmowe doładowania są proste. Viking, który zwerbował do drużyny operatora nowego członka dostaje 19 Punktów Vikinga i może wymienić je na darmowe doładowanie. Jest tylko jeden warunek – znajomy, który przyjął zaproszenie do korzystania z usług Mobile Vikings musi aktywować konto doładowaniem za minimum 19 zł.

Od 25.04 b.r. także nowy użytkownik, który przyjął zaproszenie do korzystania z usług sieci od znajomego będącego członkiem społeczności Mobile Vikings, otrzyma bonus w postaci 19 Punktów Vikinga wymiennych na doładowanie. Musi jednak pamiętać o wcześniejszym doładowaniu swojego konta trzy razy za minimum 19 zł w ciągu 6 miesięcy.

Vikingowie, którzy do tej pory uczestniczyli w programie Rok za free nadal będą mieli czas na dokończenie tego programu.

Zmiany w Darmowych doładowaniach to nie jedyne nowości w Mobile Vikings. Od 25.04 logowanie we wszelkich formularzach jest możliwe nie tylko poprzez adres e-mail, ale i numer telefonu podpięty pod konto Vikinga.

Więcej szczegółów znajduje się w regulaminie. Operator zapowiada, że to dopiero początek zmian ułatwiających korzystanie z usług Mobile Vikings.

REGULAMIN

Źródło/Fot: Mobile Vikings, wł

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o