Mobile Vikings Polska – Startup bez tajemnic

3 listopada (czwartek) na scenie głównej salonu Empik we wrocławskiej Renomie odbędzie się spotkanie „Startup bez tajemnic”. Podczas wydarzenia będzie można posłuchać o startupowym biznesie od kuchni – odczarujemy mity, zdradzimy wszystkie tajemnice i rozwiejemy wszelkie wątpliwości – informują organizatorzy. Start o godzinie 19:00.

Spotkanie Startup bez tajemnic organizowane jest z myślą o wszystkich, którzy interesują się tematem startupów, ciekawi ich ten obszar biznesu i chcieliby zacząć w nim działać, ale nie mają jeszcze specjalistycznej wiedzy w tym zakresie.

Swoim doświadczeniem podzielą się jedne z najbardziej rozpoznawalnych twarzy wrocławskiego biznesu startupowego:

  • Tomek Chołast z Zrzutka.pl
  • Piotrek Rek z Zeccer
  • Bartek Grabowski, który tworzy strategię biznesową Mobile Vikings

Podczas wydarzenia, które będzie miało charakter luźnej dyskusji z elementami krótkich prelekcji zaproszonych gości, temat startupów zostanie przedstawiony w sposób przystępny i ciekawy. Każdy, kto nawet nieśmiało myśli o założeniu własnego biznesu, otrzyma odpowiedni zestaw wskazówek. Organizatorzy chętnie odpowiedzą również na wszystkie pytania uczestników.

Spotkanie ma charakter otwarty i jest jedną z akcji Mobile Vikings wpisujących się w szeroki zakres działań na rzecz wspierania rozwoju startupów i innowacyjnego biznesu.

Organizatorzy czekają na zainteresowanych 3 listopada o godzinie 19:00 w salonie Empik w Renomie.

Źródło/Fot: Mobile Vikings

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o