Mobile Vikings Polska wprowadza pakiet nielimitowanych MMS-ów

Mobile Vikings wychodzi naprzeciw swoim użytkownikom, którzy chcą podzielić się wspaniałymi chwilami uchwyconymi na zdjęciach z tymi, którzy nie korzystają z aplikacji mobilnych. Dlatego od dzisiaj operator sieci wprowadził do swojej oferty darmowy pakiet nielimitowanych MMS-ów.

– Słuchamy uwag naszych użytkowników, którzy często zarzucali nam, że mamy jedną z droższych stawek za MMS-a na rynku. Chcąc spełnić ich życzenie, zdecydowaliśmy się dołożyć do naszej oferty darmowy nielimitowany pakiet MMS-ów. Lubimy zaskakiwać i modyfikować ofertę na potrzeby naszej społeczności, bo zależy nam na Vikingach i ich komforcie— mówi Bartek Grabowski, Head of New Business w Mobile Vikings Polska.

Pakiet darmowych MMS-ów dostępny jest w niemal każdej taryfie operatora. Za MMS-a zapłacimy jedynie przy doładowaniu konta kwotą 10 zł lub po upływie ważności oferty. Koszt pojedynczej wiadomości MMS wynosi wtedy 50 groszy.

Usługa dostępna jest dla wszystkich użytkowników Mobile Vikings. Bezpłatną wiadomość multimedialną możemy wysłać do każdej sieci. Aby skorzystać z opcji nielimitowanych MMS-ów wystarczy doładować swoje konto kwotą 19, 24 lub 29 zł. Po doładowaniu usługa zostanie aktywowana wraz z pozostałymi bonusami, zachowując ważność przez 31 dni.

Źródło/Fot: Mobile Vikings

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Wulo Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Wulo
Gość
Wulo

No i świetna wiadomość, ale tylko dla Vikingów, bo Virgin Mobile dalej się ociąga i nie dodaje darmowych MMSów do pakietu, nie potrafią zrozumieć, że nie wszystcy korzystają z komunikatorów.