Mobile Vikings Polska – zmiany w ofercie, niższe ceny połączeń

Dzisiaj wirtualny operator komórkowy Mobile Vikings Polska ogłosił sporo zmian w swojej ofercie. Użytkownicy operatora otrzymają więcej w pakietach za 19 zł i 29 zł.

Najważniejsza zmiana to obniżenie ceny połączeń dla wszystkich doładowań (również przy doładowaniu za 10 zł). Od teraz użytkownicy Mobile Vikings mogą rozmawiać zawsze za 19 gr/min.

Przy doładowaniu za 19 zł użytkownik otrzyma teraz nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci (poprzednio było to 2000 SMS-ów) oraz będzie mógł dzwonić za 19 gr/min do wszystkich sieci w kraju (poprzednio 29 gr/min), dzięki czemu za doładowanie 19 zł mamy aż (w przeliczeniu) 100 minut do wszystkich sieci, a nie – jak poprzednio – 65 minut. Tak jak dotychczas użytkownicy chcący po doładowaniu za 19 zł korzystać również z pakietu Play Viking, muszą dopłacić za niego 8 zł.

Zmiany objęły również taryfę 29 zł. Od teraz po doładowaniu za 29 zł użytkownik otrzymuje aż 4 GB mobilnego internetu (poprzednio 3 GB), nielimitowane SMS-y (poprzednio 2000 SMS-ów) oraz całkowicie za darmo pakiet Play Viking, umożliwiający darmowe nielimitowane rozmowy do wszystkich w sieci Mobile Vikings oraz Play i Red Bull Mobile (również MVNO działających na sieci Play, jak np. Virgin Mobile oraz IZZI). Poprzednio użytkownicy po doładowaniu za 29 zł pakiet Play Viking musieli dokupić w cenie 8 zł.

Przypominamy, że użytkownicy Mobile Vikings Polska mogą korzystać również z mobilnego internetu w technologii LTE.

Źródło: Mobile Vikings Polska

Fot: Mobile Vikings

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o