Mobile Vikings – powraca VIKejszyn, czyli 11 GB za 8 zł

Mobile Vikings wraca ze swoją wakacyjną ofertą promocyjną – Vikejszyn. Do zgarnięcia 11 GB za jedyne 8 zł. Dzięki dodatkowej paczce internetu użytkownikom nie zabraknie gigabajtów na dzielenie się wrażeniami z wyjazdu ze znajomymi, jak i na bieżące monitorowanie sytuacji zza szybki smartfona.

Wakacje wystartowały, dlatego Mobile Vikings, z myślą o urlopowych planach swoich użytkowników, po raz kolejny  uruchamia ofertę VIKejszyn – 11 GB za 8 złotych. Promocja ważna jest od 28 czerwca do 31 sierpnia.

Tak jak w ubiegłym roku pakiet będzie można zakupić ze środków dostępnych na karcie Vikinga. Wystarczy, że użytkownik zaloguje się na swoje konto na stronie internetowej www.mobilevikings.pl lub aktywuje ofertę przy pomocy aplikacji Mobile Vikings – Viking App.

Jednorazowa promocja jest ważna na terenie Polski przez 31 dni od momentu aktywacji. Można także przedłużyć jej ważność doładowując swoje konto w ciągu 31 dni.

– Wakacje to czas, w którym dodatkowe gigabajty z pewnością przydadzą się naszym Vikingom. Transferu wystarczy na wysyłanie snapów, przeglądanie i wrzucanie fotek na Insta, scrollowanie fejsa i całą masę innych rzeczy. Jesteśmy operatorem, który od zawsze mocno stawia na internet, dlatego kiedy tylko jest na to okazja proponujemy swoim użytkownikom nowe, lepsze warunki korzystania z naszych usług. Liczymy na to, że paczka 11 GB za 8 zł, tak jak w ubiegłym roku, będzie się cieszyć dużą popularnością – mówi Bartek Grabowski, Dyrektor ds. Marketingu Mobile Vikings.

Źródło/Fot: Mobile Vikings

1 komentarz do “Mobile Vikings – powraca VIKejszyn, czyli 11 GB za 8 zł

  • 29 czerwca 2017 at 12:09
    Permalink

    Wszystko Rozmowy i SMS NO Limit, 15GB Internetu, który co miesiąc się kumuluje. Za polecenie obie strony dostają po 19zł na doładowania. Kod polecający: cFYtORxb
    Skorzystaj z linka: https://mobilevikings.pl/polecam/cFYtORxb/ i dostań 19zł za DARMO!!!

    Odpowiedź

Dodaj komentarz