Mobile Vikings – wciąż trwa konkurs, do zgarnięcia 2GB internetu za 5zł

Logo Mobile VikingsNa oficjalnym profilu FB Mobile Vikings Polska wciąż trwa konkurs, w którym do zgarnięcia są kody rabatowe na startery Mobile Vikings. Zdobyć można 2 GB internetu za 5zł. Konkurs został przedłużony do 31.03.2014 roku.

Konkurs Mobile Vikings

Mobile Vikings Polska to wirtualny operator komórkowy działający na rynkach Belgii, Holandii i Polski.

W Polsce operator oferuje pakiety transmisji danych i darmowych SMS-ów do wszystkich sieci. Pakiety przyznawane są automatycznie i bezpłatnie po doładowaniu konta kwotą 19 zł lub 29 zł.

Po doładowaniu konta wybrana kwotą użytkownik otrzymuje 2 GB transmisji danych oraz 2000 SMS-ów do wszystkich sieci. Pakiety ważne są przez 31 dni. Kwota z doładowania pozostaje na koncie i można ją wykorzystać na dowolne usługi.

Od wybranej wysokości doładowania zależy cena minuty połączenia na numery krajowe. Doładowując konto kwotą 19 zł, za minutę połączenia płacimy 29 gr (65 minut), zaś płacąc 29 zł cena minuty połączenia z numerami krajowymi spada do 19 gr (152 minuty).

Dodatkowo operator oferuje pakiet Play Viking. Za dodatkowe doładowanie konta kwotą 8 zł użytkownik otrzymuje nielimitowane połączenia w ramach sieci Play (w praktyce oznacza to darmowe rozmowy z sieciami Play, Mobile Vikings, Red Bull Mobile, Virgin Mobile, Truphone, Netia Mobile, Tele25).

Po wyczerpaniu lub wygaśnięciu pakietów użytkownik nadal korzysta z internetu za darmo (prędkość do 32 kb/s), SMS kosztuje 9 gr.

Aktualnie w Mobile Vikings trwa również program “Rok za Free” (więcej tutaj), w ramach którego każdy użytkownik może zdobyć darmowe doładowania za polecanie usługi swoim znajomym.

W Polsce operator korzysta z zasięgu sieci Play oraz z roamingu krajowego sieci T-Mobile.

Startery można nabyć za pośrednictwem strony internetowej operatora.

Źródło: Mobile Vikings, wł.

BanerPNG

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o