Mobile Vikings umożliwia autodoładowania

Mobile Vikings wprowadza nową funkcję, dzięki której użytkownicy tej sieci będą mogli korzystać z opcji cyklicznych doładowań wykonywanych automatycznie przy użyciu ich karty płatniczej.

Startujące dzisiaj rozwiązanie znacznie ułatwi użytkownikom Mobile Vikings korzystanie z usług sieci. Po uruchomieniu opcji autodoładowań nie będą oni musieli pamiętać o regularnym i terminowym zasilaniu konta, a niewykorzystane pakiety Internetu nigdy nie przepadną.

– Autodoładowania to kolejna funkcja, którą wprowadzamy, żeby wyjść naprzeciw potrzebom naszej społeczności. Wielu użytkowników pytało o możliwość wprowadzenia takiej opcji. Uznaliśmy, że jest ona naprawdę potrzebna, ułatwi oraz zautomatyzuje proces zasilenia konta, a przede wszystkim będzie wygodna dla Vikingów i nie nałoży na nich żadnych długoterminowych zobowiązań – mówi Bartek Grabowski, Head of New Business w telefonii komórkowej Mobile Vikings Polska.

Aby uruchomić autodoładowanie, wystarczy podpiąć kartę płatniczą do swojego vikingowego konta, włączyć metodę płatności, a następnie dokonać konfiguracji  wybranej metody z kartą SIM – wskazując, z jakiej oferty chcemy korzystać oraz kiedy powinno nastąpić pierwsze doładowanie.

Użytkownicy, którzy uruchomią opcję autodoładowań mogą liczyć na komfort i wygodę jak w przypadku ofert z abonamentem, ale bez żadnych długoterminowych zobowiązań. Co ważne, w Mobile Vikings niewykorzystany Internet zawsze przechodzi na kolejne miesiące pod warunkiem zachowania ciągłości w zasilaniu konta. Od teraz, dzięki autodoładowaniom, Vikingowie nie będą musieli już pamiętać o terminowym uzupełnianiu środków, a więc niewykorzystane gigabajty danych nigdy im nie przepadną.

Usługę autodoładowań można włączyć, modyfikować lub wyłączyć w dowolnym momencie.

Ponadto w przypadku osób posiadających na swoim koncie Punkty Vikinga, czyli wirtualną walutę operatora, to właśnie one będą wykorzystywane w pierwszej kolejności do uregulowania transakcji.

Szczegółowe informacje o tym, jak działa funkcja autodoładowań znajdują się na specjalnie dedykowanej stronie oraz na blogu Mobile Vikings.

Źródło/Fot: Mobile Vikings

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x