Mobilny hotspot LTE M7200 – bezprzewodowy dostęp do Internetu nawet dla 10 urządzeń jednocześnie

Niewystarczający dostęp do Internetu w podróży? Rozwiązaniem jest przenośny hot spot LTE M7200 od TP-Link.

Każdy, kto lubi podróżować wie, że dostęp do Internetu pozwala zająć czas i przejechać niepostrzeżenie nawet kilkaset kilometrów. Niestety, w środkach transportu, nie zawsze jest WiFi. Rozwiązaniem jest mobilny hotspot TP-Link M7200, obsługujący połączenia LTE. Dzięki temu niewielkiemu urządzeniu można podłączyć do Internetu bezprzewodowo nawet 10 urządzeń jednocześnie, wykorzystując tylko jedną kartę SIM. Tablety, smartfony i inne sprzęty mobilne będą działały wszędzie tam, gdzie jest taka potrzeba. Można oczywiście udostępniać Internet z telefonu, ale M7200 pozwala oszczędzić baterię smartfona, który może przydać się np. do robienia zdjęć lub zamówienia taksówki. W pełni naładowany akumulator hotspota M7200, o pojemności 2000mAh, wystarcza na 8 godzin nieustannej pracy. M7200 jest także znakomitym rozwiązaniem w przypadku podróży zagranicznych. Aby nie płacić za transfer danych, wystarczy włożyć do urządzenia kartę pre-paid od lokalnego operatora i po prostu korzystać z Internetu.

Mobilne urządzenie LTE M7200 jest najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem w serii mobilnych hotspotów od TP-Link. Z pewnością nie obciąży nadmiernie budżetu osób, które będą mogły korzystać z sieci w czasie wyjazdów lub podczas wyszukiwania i oglądania w Internecie różnych treści.

Konfiguracja M7200 jest bardzo łatwa i błyskawiczna – wystarczy włożyć kartę SIM, włączyć i zarządzać nim poprzez aplikację tpMiFi, dostępną na urządzenia mobilne.

Specyfikacja techniczna urządzenia jest dostępna na stronie TP-Link. Mobilny hotspot LTE M7200 jest dostępny w sprzedaży i objęty został 24-miesięczną gwarancją.

Źródło/Fot: TP-Link

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA

***
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA

***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl więcej komentarzy
0
Skomentujx
()
x