MVNO-GSM.PL Innowacyjny blog telekomunikacyjny

Blog o alternatywnym obliczu telekomunikacji. Najlepsze oferty operatorów GSM, wszystko o MVNO, aktualności z branży telekomunikacyjnej i nie tylko

MVNO

(AKTUALIZACJA) MOICO wchodzi na rynek jako operator sieci komórkowej

Aktualizacja: Operator jednak nie wystartuje 9 kwietnia b.r. ” Z przyczyn niezależnych od nas jesteśmy zmuszeni przesunąć wejście na rynek. “ – informuje Moico

Wrocławski dostawca usług z zakresu mediów domowych rozszerza swoją ofertę o telefonię komórkową oraz internet mobilny.

Nielimitowane połączenia na telefony komórkowe i stacjonarne, SMS-y, MMS-y oraz 12 GB pakietu danych w cenie 29 zł – tak wyglądać będzie pakiet WARMLY z najnowszej oferty MOICO. To nie jedyna możliwość, którą przygotował operator – klienci będą mogli wybierać pomiędzy trzema dostępnymi pakietami:

Pakiet FRIENDLY w cenie 18 zł miesięcznie różnić będzie się wielkością pakietu danych, natomiast dla użytkowników, którym zależy tylko na mobilnym internecie przygotowano pakiet SIMPLY – ten zawierać będzie 2 GB internetu LTE w cenie 10 zł.

Oferta będzie dostępna już od 9 kwietnia w ramach bezterminowej umowy. Warto wspomnieć, że dla klientów którzy korzystają już z innych usług dostawcy, koszt miesięczny pakietów WARMLY oraz FRIENDLY spadnie do 23 zł i 13 zł miesięcznie. Natomiast dla nowych użytkowników usługi przygotowano możliwość korzystania z usługi bezpłatnie przez pierwszy miesiąc.

Firma Moico z grupy Internet Union świadczy swoje usługi na terenie Wrocławia od 2011 r. Dostawca jako jedyny oferuje klientom indywidualnym Internet światłowodowy o prędkości 1000 Mb/s. W swojej ofercie oprócz Internetu, posiada także telewizję cyfrową z pakietami nawet do 195 kanałów.

Źródło/Fot: Moico

***
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
Wyświetl więcej komentarzy
Komdziu
Komdziu
2 lat temu

Moico brzmi jak producent kawy…

1
0
Skomentujx
()
x