Myphone FLIP 3 ze starterem w sieci sklepów Biedronka

Jeszcze do niedzieli 24 grudnia w sieci sklepów Biedronka nabyć można prosty w obsłudze telefon myPhone FLIP 3 wraz ze starterem sieci komórkowej TuBiedronka. Telefon kosztuje 129 zł. myPhone FLIP 3 to idealna propozycja zwłaszcza dla seniorów z uwagi na duże przyciski, czytelny wyświetlacz oraz proste w obsłudze menu, zawierające tylko najprostsze funkcje.

W salonach operatorów oraz w innych sieciach handlowych oferujących telefony coraz trudniej znaleźć proste i tradycyjne telefony, które służą do tego, do czego został stworzony telefon, czyli do dzwonienia. Wszędzie dominują smartfony, czy iPhpone’y, które nie są w ogóle przyjazne dla seniorów. Owszem, są tacy, którzy radzą sobie bardzo dobrze, ale oczywiście są też tacy, którzy po prostu sobie nie radzą. Dodatkowym aspektem w przypadku smartfonów i iPhone’ów pozostaje cena, która jest po prostu często wysoka, zwłaszcza przy urządzeniach z wyższej półki, przez co dla wielu jedyną nadzieją na ich zakup jest długoterminowa umowa abonamentowa. I na przeciw oczekiwaniom tym ostatnim wychodzi często myPhone, który w swojej ofercie ma sporo prostych modeli telefonów, w tym tych dedykowanych właśnie osobom starszym.

Jeden z takich telefonów jeszcze do niedzieli dostępny jest w sieci sklepów Biedronka wraz ze starterem TuBiedronka. Zestaw starter TuBiedronka i telefon myPhone FLIP 3 kosztuje 129 zł.

myPhone FLIP 3 to:

  • z aktywną klapką i powiadomieniami LED (na klapce)
  • duży kolorowy wyświetlacz z czytelnym menu
  • wygodna klawiatura z 3 klawiszami szybkiego wybierania
  • przycisk SOS
  • latarka
  • aparat fotograficzny, radio FM, Bluetooth, czytnik kart microSD

Telefon z pewnością spełni oczekiwania osób, które potrzebują prostego telefonu do dzwonienia i SMS-ów. Jest więc jeszcze czas do końca tygodnia (do 24 grudnia), aby sprawić sobie lub bliskiemu świąteczny prezent.

Telefon sprzedawany w sieci sklepów Biedronka pozbawiony jest oczywiście blokady simlock, więc będzie działał w każdej sieci, nie ma więc żadnego obowiązku korzystania z dołączonej karty SIM sieci TuBiedronka, od razu po zakupie można włożyć kartę SIM ze swoim dotychczasowym numerem telefonu.

Źródło/Fot: Biedronka

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
:)katrina Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
katrina
Gość
katrina

Telefony z klapką są najwygodniejsze, uwielbiam je 🙂

:)
Gość
:)

A ja lubię takie jak w Matriksie 🙂 i mam taką melodie ustawiona na połączenia przychodzące
https://youtu.be/Nqc8lK92K7E