myPhone FLIP w Biedronkach – prezent dla babci lub dziadka

Co prawda Dzień Babci i Dzień Dziadka już za nami, jednak nadal trwa promocja w sklepach Biedronki, w których dostępny jest myPhone FLIP – idealny aparat telefoniczny dla seniora.

MyPhone Biedronka

W sklepach sieci Biedronka dostępny jest telefon myPhone FLIP wraz ze starterem TuBiedronka w promocyjnej cenie 119 zł (cena za zestaw telefon + starter). Dodatkowo w ramach oferty do startera TuBiedronka użytkownik otrzymuje 100 ekstra złotówek.

Starter TuBiedronka dołączony do telefonu zawiera kwotę 5 zł na start, która ważna jest 14 dni od momentu aktywacji karty SIM (wykonania pierwszego połączenia wychodzącego). Dodatkowo, jeśli użytkownik będzie utrzymywał aktywne konto na połączenia wychodzące, przez okres pierwszych dziewięciu cykli 30-dniowych otrzymywał będzie bonus w postaci ekstra złotówek (bonus na połączenia do wszystkich sieci krajowych). Pierwszy bonus przyznany zostanie w ciągu 72 godzin od wykonania pierwszego połączenia wychodzącego, kolejnych dziewięć w 30-dniowych cyklach (łącznie 10).

W skrócie użytkownik otrzyma co miesiąc – w przypadku utrzymywania ważności konta – 10 ekstra złotówek.

Oferta obowiązuje do końca czerwca b.r. lub do wyczerpania zapasów.

To kolejny dowód na to, że T-Mobile powoli, ale sukcesywnie, rozwija swój projekt powstały we współpracy z siecią sklepów Biedronka. Przypomnijmy, że TuBiedronka to odrębna marka sieci T-Mobile, podobnie jak Red Bull Mobile sieci Play lub NJU Mobile sieci Orange.

TuBiedronka to m. in. zawsze darmowe połączenia w ramach sieci TuBiedronka, oraz do T-Mobile i Heyah. Wystarczy aktywne konto na połączenia wychodzące. Niestety, w sieci TuBiedronka nie ma długich okresów ważności konta po doładowaniu, stąd też konieczne są comiesięczne doładowania konta kwotą 20 zł (lub częstsze mniejszymi kwotami). TuBiedronka to również tanie połączenia do krajowych sieci – tylko 19 gr/min, jednak naliczanie jest 15-sekundowe.

Źródło: TuBiedronka

Fot: TuBiedronka.pl

REGULAMIN

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Jacek (redakcja)Marcin Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
Marcin
Gość
Marcin

Można kupić i dać babci, czy dziadkowi bez okazji, jeszcze bardziej się ucieszą. Jak to jest z tą tuBiedronką? Jedni zaliczają ją do mvno, a inni nie.

Jacek (redakcja)
Gość

TuBiedronka to nie jest MVNO. To “submarka” sieci T-Mobile, tak samo jak Heyah.