myPhone i HAMMER na targach IFA w Berlinie

myPhone i HAMMER będą jednymi z wystawców prestiżowych targów IFA Consumer Electronics Unlimited w Berlinie. Przedstawiciele brandów podczas imprezy zaprezentują ostatnio wprowadzone modele z ekranami w formacie 18:9 oraz nowości – m.in. kolejne modele HAMMER oraz urządzenia marki techBite. Start wydarzenia już 31 sierpnia.

– IFA to jedne z największych na świecie targów elektroniki – pełny przegląd nowości na rynku, ważne miejsce prezentacji i spotkań osób z branży mobilnej. Więc tak dużej firmy jak mPTech, której produkty dostępne są w niemal 20 krajach Europy, w Berlinie po prostu nie może zabraknąć – tłumaczy Piotr Spychalski, Dyrektor Sprzedaży firmy mPTech. – Oprócz utrzymania wysokich wyników sprzedaży w Polsce i w krajach, w których działamy od lat, skupiamy się też na poszerzaniu dystrybucji i współpracy z nowymi partnerami, stąd m.in. nasza obecność w stolicy Niemiec – dodaje Piotr Spychalski.

mPTech na swoim stoisku zaprezentuje pełne portfolio, urządzenia marek HAMMER, krajowego lidera smartfonów o wzmocnionej konstrukcji, myPhone oraz techBite – nowego brandu firmy z elektroniką użytkową. Jakich nowości możemy się spodziewać? Producent zapowiada, że poza prezentacją niedawno wprowadzonych do sprzedaży modeli z ekranem w formacie 18:9, czyli tych z rodzin myPhone: Pocket, FUN oraz Prime, a także HAMMERA Energy 18×9, będą też niespodzianki. Wśród nich myPhone FUN 6 LITE – pierwszy model firmy z Android Oreo (Go edition), a także zapowiadany HAMMER Patriot – wzmocniony klasyk zaprojektowany w Polsce i kolejny smartfon HAMMER, który ma być w dniu prezentacji pancerniakiem o najlepszej specyfikacji w ofercie marki. Poza tym możemy spodziewać się też nowości pod marką techBite, która zadebiutowała całkiem niedawno wraz z premierą multimedialnego urządzenia Flix TV Box z Android TV. Więcej szczegółów producent na razie nie ujawnia. Na pewno nazwy nowych urządzeń oraz ich parametry poznamy już pierwszego dnia targów.

mPTech bierze udział w targach IFA w Berlinie po raz pierwszy. Firma częściej, bo już czterokrotnie, prezentowała się podczas imprezy MWC w Barcelonie.

Stoisko z nowościami myPhone, HAMMER oraz techBite będzie można znaleźć w Holu 4.2, numer 202a.

IFA Consumer Electronics Unlimited w Berlinie to jedna z największych światowych imprez branży, gratka dla fanów smartfonów, komputerów i gadżetów. W prawie trzydziestu halach wystawiane są nowości – elektroniczne obiekty pożądania. Odbywające się nieprzerwanie od 1926 roku targi przyciągają setki wystawców i tysiące gości. Tegoroczna impreza odbędzie się w dniach 31 sierpnia – 5 września.

Źródło/Fot: mPTech

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o