Najbardziej wartościowe promocje świąteczne 2014 – subiektywnie :)

prezentGorący przedświąteczny okres promocji u operatorów w pełni. To czas prawdziwych żniw dla operatorów komórkowych. Gdzie nie spojrzymy widzimy promocje, w których za darmo lub za złotówkę możemy dostać wymarzony smartfon, tablet, a nawet laptop, czy konsolę do gier. Oczywiście nad opłacalnością tych promocji można się zastanawiać, gdyż z jednej strony mamy za darmo lub za grosze np. prezent dla dziecka (lub dla siebie :)) w postaci np. konsoli, zaś z drugiej strony mamy dużo wyższy rachunek przez najbliższe dwa lata. Dlatego też spojrzymy teraz – naszym subiektywnym zdaniem – na najbardziej wartościowe na dzień dzisiejszy promocje świąteczne, które z całą pewnością przynoszą wyłącznie zysk.

 1. Virgin Mobile

  300x250_virgin_mikolajki__silverOperator z pewnością zaskoczył wielu swoją mikołajkową promocją, w ramach której już za 1 zł możemy otrzymać stater o wartości 5 zł z taką właśnie kwotą na koncie, doładowanie konta za 5 zł i darmowy pakiet #PEŁEN_LUZ. Warunek jest jeden – płacąc za zakupy w sklepie na stronie internetowej Virgin Mobile jako metodę płatności musimy wybrać PayPal. Przypominamy, że pakiet #PEŁEN_LUZ to 100 minut do wszystkich sieci, nielimitowane SMS-y na komórki oraz 2 GB internetu (również w technologii LTE) a dodatkowo darmowe aplikacje. Nic, tylko brać. Pakiet ważny jest miesiąc od dnia aktywacji. Promocja mikołajkowa Virgin Mobile trwa do 8 grudnia lub do wyczerpania zapasów, zaś aby móc skorzystać za darmo z pakietu #PEŁEN_LUZ, musimy aktywować go do końca roku.

                                            >> Zamów teraz promocję mikołajkową Virgin Mobile <<

  Więcej o promocji mikołajkowej Virgin Mobile można przeczytać tutaj. Jest to oferta na kartę, bez umów, rachunków i zobowiązań.

 2. NJU Mobile

  NJU Mobile karta płatniczaOdrębna marka sieci Orange natomiast ponownie rozdaje pieniądze tym, którzy zamówią teraz ofertę nju z rachunkiem. Można otrzymać kartę płatniczą, na której będzie 50 zł do wydania na świąteczne zakupy. Co prawda oferta nju jest ofertą abonamentową, jednak po pierwsze jest to umowa na czas nieokreślony (możemy więc w każdej chwili zrezygnować, musimy tylko zachować 30-dniowy okres wypowiedzenia), po drugie oferta nju mobile jest mocno konkurencyjna i osobom dużo dzwoniącym, które potrzebują najlepiej nielimitowanych rozmów krajowych, wysokie rachunki raczej nie grożą.
                     >> Zamów teraz ofertę promocyjną NJU Mobile z kartą MasterCard <<

  Więcej o promocji NJU Mobile z kartą MasterCard można przeczytać tutaj.

 3. Play

  To propozycja dla osób, które w okresie świąt i Sylwestra chcą sobie podzwonić bez ograniczeń. Play w ofercie na kartę zaoferował możliwość nielimitowanych rozmów ze wszystkimi numerami stacjonarnymi i komórkowymi w Polsce za nie więcej niż 10 zł. Co to oznacza? Po aktywacji promocji dzwonimy, a z konta pobierane są nam opłaty zgodnie z cennikiem, ale tylko do osiągnięcia kwoty 10 zł. Po tym czasie nie zapłacimy już ani grosza, możemy więc dzwonić nadal. I tak aż do końca dnia 1 stycznia 2015 roku. Im szybciej włączymy promocję, tym więcej zyskamy, gdyż promocją cieszyć będziemy się dłużej. Czujni Czytelnicy MVNO-GSM.PL zauważyli, że można zapłacić jeszcze mniej, gdyż wystarczy aktywować pakiet 10 zł za 5 zł, nie mniej więcej o tym i o sposobie aktywacji promocji można przeczytać tutaj. Promocja Play dotyczy ofert na kartę, czyli oczywiście możemy z niej skorzystać bez umów, rachunków i zobowiązań.

 4. Orange

  To oferta idealna dla poszukiwaczy taniego internetu mobilnego, bo taniej po prostu nie ma. Cenowo wychodzi tylko 1 zł za 1 GB internetu mobilnego. Ale po kolei. Orange w wybranych taryfach na kartę zaoferował promocję, w ramach której użytkownicy mogą włączyć Hitowy pakiet internetowy na gwiazdkę. Pakiet kosztuje tylko 3 zł i zawiera aż 3 GB mobilnego internetu. Pakiet ważny jest miesiąc a my możemy aktywować go dowolną ilość razy sumując dane (niestety okres ważności się nie sumuje). Z oferty można korzystać do 5 stycznia i do tego właśnie dnia mamy czas na aktywację pakietu. Oznacza to, że do 5 lutego mamy internet mobilny za grosze.
  Więcej o promocji i sposobie aktywacji można przeczytać tutaj.

To naszym zdaniem najbardziej wartościowe promocje, z których warto skorzystać w tym roku.

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

18
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
11 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
mvno-gsm.plonnJacek KrajzaonnCzeremcha Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
jasko
Gość
jasko

Orange z promocjami internetu wymiana. Dawno dzięki temu tyle nie ściągałem :]

Eldo
Gość
Eldo

Nie chce się wtrącać ale uważam że pominąłeś Jacku Plusa z promocją ” Dwa razy więcej danych w Plus na święta”, ok Orange wymiata ale po pierwsze promocja trwa do 5 stycznia a w Plusie do 3 lutego, po drugie w Orange 30 dni a w plusie max 150 dni lub 120 dni, no i jakość zasięgu, a po za tym kartę Plusa można kupić za 30zł na pewnym serwisie aukcyjnym.
Skoro to przeoczyłeś to proszę o aktualizacje lub o Twój komentarz.

Jacek Krajza
Gość

A wiesz, że zacząłem pisać? Tylko kurczę pomyślałem o tej promocji Orange, która niejako zasłaniałaby promocję Plusa i zrezygnowałem 🙁 Chciałem też, żeby było urozmaicone. Tylko czy promocja Plusa aż tak się wyróżnia? Dwa razy więcej danych, podwójne doładowanie itp. to częste promocje. Zaś NO-LIMIT za 10 zł czy też 1 GB za 1 zł lub promocja Virgin to rodzynki wg mnie 🙂

Pomyślę do popołudnia, ok? 🙂

Dzięki za komentarz!!!

Jacek

Eldo
Gość
Eldo

Ok, tak bardzo się nie wyróżnia ale myślę że zasługuje na dodanie jej choćby w punkcie 5,

Eldo
Gość
Eldo

Nie chodzi mi o doładowywanie kart za 100zł ale o gotowe, i to można opisać jak je nabyć, skoro 27gb na 120 dni za 30zł się nie wyróżnia to śpij dalej.

Jacek Krajza
Gość

A może osobny artykuł? Bo z tego co kojarzę to nie dotyczą takie oferty tylko sieci Plus, prawda? Możesz mi wysłać link do przykładowej oferty tego typu? jacek@mvno-gsm.pl

Dzięki!!

Eldo
Gość
Eldo

Kupony rabatowe śą dostępne do wielu aukcji !!!.

Chopin
Gość
Chopin

A czy te oferty to promocje świąteczne?! Bo z tego co mi świta to zawsze tak chyba bylo

Czeremcha
Gość
Czeremcha

Nju już chyba nie ma pomysłu jak pozyskać klientów abonamentowych. I chyba żadne promocje tego typu nic nie pomogą, jeśli nie postarają się o sieć dystrybucji

onn
Gość
onn

moim zdaniem sieć play ostatnio wymiata. Najpierw redbullmobile.pl dał redbullmobile energy (starter za 5zł) pakiet na 30dni nielimitowane rozmowy do pl sieci stacjonarnych i komórkowych za 20zł, potem play dał promocję play na kartę że max do 10zł od 24 listopada 2014 roku do 1.1.2015roku nielimitowane rozmowy na wszystkie pl sieci stacjonarne i komórkowe, potem virgin mobile.pl dał za 1zł promocje 10zł na koncie głównym (ważnym rok) i na koncie promocyjnym (ważnym 30 dni) 2GB internetu, nielimitowane smsy do każdej pl sieci komórkowej oraz 100minut do każdej pl sieci ) a na koniec play internet na kartę postawił kropkę nad… Czytaj więcej »

Jacek Krajza
Gość

Wszystko się zgadza, ale nie należy zapominać też o MVNO na Plusie. Tu mam przede wszystkim na myśli sieć KLUCZ Mobile, która udowodniła, że się da. Zawsze darmowe i nielimitowane SMS-y w sieci, darmowe rozmowy w sieci po doładowaniu przyznawane z automatu, rok ważności konta po każdym doładowaniu, groszowe ceny za połączenia międzynarodowe ze wszystkimi numerami (w najważniejszych kierunkach tańsze od połączeń krajowych), dodatkowe pakiety na rozmowy krajowe, które rozliczane są sekundowo i kilka innych rzeczy powoduje, że KLUCZ Mobile należy wg mnie do ścisłej czołówki w Polsce. Dodatkowo jest jeszcze White Mobile (również na Plusie), który ma najniższą cenę… Czytaj więcej »

onn
Gość
onn

do Jacek: mam klucz mobile – ale używam go rzadko – tylko do rozmów z Polski za granicę – kiedyś miałem (mam) lebara.pl i używałem głównie do rozmów w roamingu UE – niestety oferta się skończyła – skończyło się używanie lebara.pl. Teraz korzystam głównie z play na kartę i jestem zadowolony (mam też nju abo – ale na grudzień nie zamierzam wydać więcej niż 19zł (na no limit internet LTE)) nju na kartę za 19zł mi nie odpowiada bo nielimitowane są tylko komórki – wolę dodać 1zł i mieć oprócz komórek mieć też nielimitowane rozmowy na nr komórkowe pl. co… Czytaj więcej »

Eldo
Gość
Eldo

Onn skoro tak zachwalasz Play to najpierw sprawdź jej zasięg, zgadzam się oferty super ale zasięg w całym kraju pozostawia wiele do-życzenia.

onn
Gość
onn

do Eldo – u mnie zasięg wszystkich 4 sieci jest ok. A jak gdzieś jadę to dlatego mam 2 niezależne sieci nju (orange) i play (P4)

Eldo
Gość
Eldo

A u mnie Play niema zasięgu ale za to działa w roamingu a do neta mam Plusa i Orange ze względu na zasięg dlatego zwracam uwagę w pierwszej kolejności na zasię bo nie mieszkam w Warszawie.

onn
Gość
onn

Do Jacka: słuchaj – wiem że nie zaglądasz pewnie do telefonii Rydzyka – ale od 2 grudnia 2014 roku są nowe pakiety internetowe (120MB za 7zł, 1GB za 10zł i 2GB za 16zł) oraz pakiet 2000 minut do wszystkich pl sieci za 30zł ważne 30 dni

onn
Gość
onn

zapomniałem podać nazwy: http://www.wnaszejrodzinie.pl

mvno-gsm.pl
Admin

Zaglądam!! Dzisiaj będzie NEWS 🙂 Wcześniej nie zdążyłem. Oczywiście wiem o nowych pakietach.

Jacek