NAU Mobile – kolejny MVNO na polskim rynku telekomunikacyjnym

We wrześniu 2018 roku wystartował w Polsce kolejny wirtualny operator komórkowy – sieć NAU Mobile. Fakt ten wówczas nam umknął, dlatego piszemy o tym dopiero teraz. NAU Mobile to operator uruchomiony przez NAU S.A. (Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa), firmę działającą w Polsce od 20 lat. Co oferuje operator?

Sieć komórkowa NAU Mobile została uruchomiona we wrześniu 2018 roku. Jak poinformował nas operator w odpowiedzi na pytania o nowy produkt na polskim rynku telekomunikacyjnym oferta skierowana jest do wszystkich, którzy poszukują taniego i konkurencyjnego rozwiązania dla dużych operatorów. NAU Mobile od początku swojej działalności stawia na prostotę i przejrzystość dostarczanych usług. NAU Mobile korzysta z zasięgu sieci Plus. W ofercie znajdują się wyłącznie proste plany abonamentowe, obecnie w ofercie NAU Mobile nie ma oferty na kartę (Pre-Paid).

W planie taryfowym są 3 opcje:

  • plan zielony – rozmowy i SMS-y bez limitu oraz 2 GB Internetu – 16,60 zł/mc
  • plan niebieski – rozmowy i SMS-y bez limitu oraz 10 GB Internetu – 19,80/mc
  • plan różowy – rozmowy i SMS-y bez limitu oraz 20 GB Internetu – 24,50/mc

Dodatkowo dostępny jest również:

  • plan GIGA Internet – 300 GB internetu (100 GB w dzień + 200 GB w nocy) – 34,90 zł/mc

Operator oferuje również możliwość przeniesienia numeru z innej sieci. Statystyki UKE dotyczące przenoszeń numerów obejmujące IV kwartał 2018 roku mówią, że NAU Mobile pozyskał w tym czasie 170 numerów.

Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa od 20 lat opracowuje produkty ubezpieczeniowe i finansowe dostosowane do potrzeb branży oświatowej. Wśród produktów znajdują się zarówno ubezpieczenia NNW, majątkowe, komunikacyjne jak i na życie.

Więcej informacji o ofercie NAU Mobile można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej operatora pod adresem www.naumobile.pl.

Źródło/Fot: NAU Mobile, wł

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x