Nawet 10 lat internetu za darmo. MOICO rozpoczyna otwarte testy.

Moico po raz drugi zaprasza obecnych i nowych użytkowników do przetestowania swojego łącza internetowego. Uczestnicy będą mogli wygrać w sumie nawet dziesięć lat bezpłatnego internetu i wymarzony komputer.

Do udziału w testach zachęcają także przedstawiciele wrocławskiej blogosfery. Swoją chęć przetestowania łącza potwierdzili: Piotr Gładczak z Wrocławskich Podróży Kulinarnych, Katarzyna Janik twórczyni bloga Tak Dużo Genialnej Muzyki, Remigiusz Maciaszek znany jako Rock Alone oraz Dawid Tymiński tworzący najbardziej dandysie miejsce w internecie – Dandycore.

W poprzedniej edycji blogerzy testowali łącze KISS o prędkości 100 Mb/s. W tym roku Moico postawiło trudniejsze zadanie swoim ekspertom. Przez najbliższe dwa miesiące będą oni testować łącze GREET 1000 Mb/s. Każdy z nich postawi 4 wyzwania internetowi Moico.

– Nie potrafię sobie wyobrazić wyzwania, któremu to łącze by nie podołało. To jest zbyt duży transfer i na pewno ze wszystkim sobie poradzi – mówi Remigiusz „Rock” Maciaszek, popularny vloger, prezenter gier i osobowość Youtuba.

– Od dawna zapowiadam swoim czytelnikom, że ruszę z filmami na YouTubie. Pierwszym wyzwaniem będzie właśnie nakręcenie materiału wideo, opisanie kulis i sprawdzenie szybkości działania internetu podczas wrzucania filmu do sieci – zdradza Piotr Gładczak z Wrocławskich Podróży Kulinarnych.

#TestyMoico to konkurs skierowany do aktualnych użytkowników Moico oraz nowych klientów, którzy w ramach dodatkowej promocji mogą do końca października testować Internet KISS 100 Mb/s za darmo. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu recenzji internetu w dowolnej formie (tekst, film, rysunek, animacja itd.) oraz zamieszczeniu jej pod postem konkursowym, znajdującym się na Facebooku Moico z hasztagiem #TestyMoico.

Co tydzień jedna osoba wygra rok darmowego internetu, co daje w sumie 10 lat internetu za darmo. Na początku listopada najbardziej kreatywna recenzja zgarnie nagrodę główną: wybrany przez siebie sprzęt komputerowy o wartości do 5 000 zł.

Akcja rusza 6 września i potrwa do końca października. Szczegóły na www.moico.pl i profilu FB Moico.

Moico to działający we Wrocławiu dostawca szerokopasmowego internetu światłowodowego, telewizji i usług telefonicznych. Moico jest operatorem sieci Internet Union S.A., notowanej na NewConnect. Zasięg sieci Internet Union obejmuje Wrocław, Oławę oraz kilka gmin ościennych. Jako pierwszy operator w Polsce udostępnił w standardowej ofercie internet o przepustowości 1000 Mb/s. Moico działa na polskim rynku od 2011 roku.

Źródło/Fot: Moico

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

4
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
pozorolokmozopakilrasso Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
rasso
Gość
rasso

10 lat dla 10 osób czy 1 rok dla każdej z 10 osób?

pakil
Gość
pakil

Jedyny darmowy internet w tej chwili serwuje Aero 2… a szkoda

mozo
Gość
mozo

A tam szkoda. Jest dobry i ładnie działa, to nie ma co żałować

pozorolok
Gość
pozorolok

zawsze coś i ciesz się że mają przedłużone to na kilka lat… mnie to ze dwa razy uratowało.