Nawet 30 GB po doładowaniu w Play na kartę

Play ruszył z promocją adresowaną do posiadaczy ofert pre-paid (na kartę). Wystarczy doładowań konto dowolną kwotą w aplikacji Play24, aby odebrać prezent w postaci darmowego pakietu internetu. Ale nie tylko posiadacze aplikacji Play24 mogą z niej skorzystać.

Na szczęście operatorzy nie zapomnieli całkiem o użytkownikach pre-paid. Przypomniał sobie o nich Play, który ruszył z promocją premiującą doładowania konta realizowane za pośrednictwem aplikacji mobilnej Play24. Każdy, kto doładuje w ten sposób swoje konto będzie mógł za darmo odebrać prezent w postaci darmowego pakietu internetu mobilnego. Zyskać można nawet 30 GB.

Jak skorzystać z promocji? Wystarczy kilak prostych kroków:

  • Doładuj konto dowolną kwotą w aplikacji Play24
  • Wejdź w zakładkę Dla Ciebie > Pakiety > Internet
  • Włącz pakiet „Internet za darmo”
  • Ciesz się dodatkowymi danymi do wykorzystania

Dzięki temu można otrzymać co miesiąc pakiet 10 GB i tak nawet przez kolejne 3 miesiące (do 30 kwietnia). Łącznie można zgarnąć aż 30 GB. Przykładowo, jeśli klient zasili konto i włączy pakiet dzisiaj (13.02) – kolejne 10 GB dostanie 13 marca i jeszcze raz 13 kwietnia.

A jeśli ktoś nie ma dostępu do aplikacji Play24? Operator przewidział również taką sytuację taką sytuację. W tym wypadku także można skorzystać z promocji doładowując się w innym kanale (na przykład kupując doładowanie w salonie lub na stronie Play) za minimum 20 zł. Następnie pakiet „Internet za darmo” włącza się kodem USSD *111*422*1#.

Pakiet trzeba aktywować w ciągu 7 dni od doładowania konta.

Źródło/Fot: Play

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x