Netia – nowe kanały w telewizji osobistej Netii

W Telewizji Osobistej Netii dostępne są aż cztery nowe kanały, w tym Polsat Rodzina, który właśnie rozpoczął nadawanie. Ponadto do oferty weszły: Polsat Games, TV Okazje, wPolsce.pl. Łącznie w ofercie Netii jest 214 kanałów, w tym 119 w HD.

Ofertę TV Netii wzbogacił od dzisiaj (16 października) najnowszy kanał Polsatu – Polsat Rodzina (pozycja 94.), który tego dnia rozpoczął nadawanie. Jest to propozycja o profilu rodzinnym prezentująca różnorodną ofertę, w której każde pokolenie z rodziny znajdzie dla siebie interesujące treści. Polsat Rodzina wchodzi w Telewizji Osobistej Netii w skład pakietu Styl życia.

Kolejną nowością jest dostępny w ofercie Netii od poniedziałku 15 października, kanał Polsat Games (pozycja 78. na liście kanałów). Jest on w całości poświęcony e-graczom i rozgrywkom e-sportu oraz nowinkom ze świata gamerów. Kanał dostępny jest w pakietach: Sport i emocje oraz Sport i Emocje PLUS.

Trzecim dodanym przez Netię kanałem jest TV Okazje (pozycja 21.) – całodobowy program tele-zakupowy. Dostępny jest w pakiecie Na Start.

Kolejny premierowy kanał TV to wPolsce.pl (pozycja 192.) – 24-godzinny program, w którym prezentowane będą najświeższe informacje i komentarze polityczne oraz wywiady. Kanał został dodany do pakietu Na Start.

Na tę chwilę oferta Telewizji Osobistej Netii obejmuje aż 214 kanałów, w tym 119 w technologii HD lub super HD, dostępnych w 22 pakietach m.in. Na Start, Sport i Emocje, Młodsze dzieci, Starsze dzieci czy Rozrywka.

Źródło/Fot: Netia

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x