Netia partnerem Igrzysk Chmury 2018

Igrzyska Chmury to pierwsze i jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, które wyłoni najlepszych ekspertów od chmury publicznej w Polsce. Netia, dostawca kompleksowych rozwiązań dla firm, została Partnerem Technologicznym wydarzenia i jednocześnie gospodarzem warszawskich kwalifikacji.

Igrzyska Chmury to konkurs dla wszystkich pasjonatów chmury publicznej, organizowany przez firmę Chmurowisko. Rywalizację zawodników będzie można śledzić – w chmurze publicznej oraz na żywo w kilku lokalizacjach.

Aby wziąć udział w Igrzyskach, należy wypełnić formularz na stronie wydarzenia. Weryfikacja przesłanych zgłoszeń nastąpi na podstawie oceny i rekomendacji Komisji Konkursowej. Sześćdziesięciu wybranych specjalistów będzie zmagać się w drugim etapie – podczas eliminacji regionalnych. Netia – partner technologiczny wydarzenia przygotuje i poprowadzi spotkanie 19 czerwca w Netia Tower w Warszawie. Pozostałe odbędą się:

  • 12.06 wtorek, w Krakowie
  • 15.06 piątek, we Wrocławiu
  • 22.06 piątek, w Gdańsku
  • 26.06 wtorek, w Poznaniu

W każdym mieście jury wyłoni dwóch najlepszych zawodników. Zmierzą się oni we wrześniu w wielkim finale w Warszawie . Finaliści otrzymają zadanie w tym samym czasie. Będą mogli korzystać wyłącznie z chmury publicznej. Wygra najszybszy!

Zapraszamy do oglądania Igrzysk Chmury na żywo lub w streamingu.

 Więcej informacji na stronie internetowej igrzyskachmury.pl.

Źródło/Fot: Netia

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o