Netia – TVP Sport HD i Strefa Kibica w Netia Playerze

Od wtorku, 12 czerwca Netia wprowadza do podstawowej oferty, bez dodatkowych opłat, kanał TVP Sport HD. Oprócz tego, podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, na Netia Playerach dostępna będzie specjalna zakładka – Strefa Kibica.

Wszyscy użytkownicy usług TV w Netii będą mogli oglądać tegoroczny mundial w wysokiej jakości nie tylko na głównych antenach TVP (TVP1 HD i TVP2 HD), ale również (bez dodatkowych opłat) na kanale TVP Sport HD, który do tej pory wchodził w skład pakietu „Sport i Emocje”.

W ramach zakładki „Strefa Kibica” w Netia Playerach w czasie mistrzostw dostępne będą bieżące informacje na temat meczy, drużyn, godzin rozpoczęcia rozgrywek, a także dostęp do wybranych materiałów VOD dotyczących mundialu, wyprodukowanych przez różnych nadawców, których kanały znajdują się w ofercie TV Netii (między innymi programy z cyklu „History of Football” z kanału HISTORY HD).

Źródło/Fot: Netia

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
adammi Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
adammi
Gość
adammi

“Od wtorku, 12 czerwca Netia wprowadza do podstawowej oferty, bez dodatkowych opłat, kanał TVP Sport HD” .A co na to “telewizja na kartę” która już od dawna miała TVP Sport kodowany, czy w ramach odkodowania TVP Sportu będzie inny kanał sportowy ? Kupiłem TNK Smart bo miała 2 kanały sportowe TVP Sport I NC+ Sport, jeśli nic się nie zmieni w ciągu kilku miesięcy to przejdę do Polsatu za 20 zł