Nieaktywny numer w mBank Mobile? Spokojnie, możesz go przenieść jeszcze do końca roku

mBank Mobile logomBank Mobile – wirtualny operator komórkowy, który z dniem wczorajszym przeszedł do historii – pozwala na przeniesienie numeru do innej sieci jeszcze do końca roku! To z pewnością doskonała wiadomość dla spóźnialskich, którzy dopiero teraz zauważyli, że numer telefonu przestał logować się do sieci.

Informujemy, że mBank mobile UDOSTĘPNIA klientom możliwość przeniesienia numeru do innego operatora NAWET DO 31 GRUDNIA BR.

Numery telefonów nie będą aktywne, jednak do końca roku będzie istniała możliwość ich przeniesienia do innej sieci.

Przypominamy, że aby dokonać przeniesienia numeru musimy:

 • udać się do dowolnego salonu wybranego operatora, do którego chcemy przenieść numer (w przypadku przenoszenia numeru do sieci infrastrukturalnych, jak T-Mobile, Play, Plus, Orange oraz niektórych sub-marek jak np. Plush procedura nie powinna trwać dłużej niż dobę)
 • wejść na stronę internetową wybranego operatora i wypełnić on-line wniosek o przeniesienie numeru (wówczas procedura wydłuży się o czas niezbędny na przesyłanie dokumentów drogą pocztową, co w przypadku braku błędów potrwać może do 7 dni)

  >> Przenieś swój numer <<

Przeniesienie numeru jest usługą całkowicie bezpłatną. W wielu sieciach można zyskać dodatkowe promocyjne środki w prezencie za przeniesienie swojego numeru.

Źródło: mBank Mobile, wł

Fot: mBank Mobile

4 komentarzy do “Nieaktywny numer w mBank Mobile? Spokojnie, możesz go przenieść jeszcze do końca roku

 • 1 grudnia 2014 at 09:54
  Permalink

  Ciekawe ilu klientów miał pod koniec działalności mBank mobile…

  Odpowiedź

Dodaj komentarz